افتتاح و کلنگ‌زنی چندین پروژه محرومیت‌زدایی در شعیبیه شوشتر

سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: سه خانه عالم روستایی و دو پل کوچک افتتاح در شعیبیه شوشتر افتتاح شده و همچنین کلنگ‌زنی ۸ کلاس آموزشی با توجه به اینکه در بخشی از مناطق شعیبیه مدارس دبستانی برای بچه ها نیست با مشارکت […]

سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: سه خانه عالم روستایی و دو پل کوچک افتتاح در شعیبیه شوشتر افتتاح شده و همچنین کلنگ‌زنی ۸ کلاس آموزشی با توجه به اینکه در بخشی از مناطق شعیبیه مدارس دبستانی برای بچه ها نیست با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس انجام شد.

وی افزود: ۳۰ جهیزیه با مشارکت کمیته امداد امام (ره) که ارزش هر کدام حداقل ۲۵ میلیون تومان بوده نیز تهیه و در مراسمی به زوج‌های جوان اهدا شد.

وی با اشاره به برخی دیگر از اقدامات انجام شده در مناطق محروم خصوصاً شعیبیه بیان کرد: اهدای بسته‌های معیشتی و اجرای عملیات آب‌رسانی در بخشی از روستاها با همکاری فرمانداری و آبفای شهرستان و تلاش عزیزانمان در قرارگاه پیشرفت و آبادانی که در حال انجام است، بخشی از دیگر گام‌هایی است که برای رفع محرومیت برداشته شده است.

وی ابراز کرد: تلاش برای رفع مناطق محروم خصوصاً شعیبیه در حال انجام است که در این رابطه باید از جوانان و طلاب که بسیار کمک می‌کنند، قدردانی کنیم.

سردار شاهوارپور گفت: این منطقه جایی است که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در ایام سیل به اینجا آمدند و مردم بسیار با احترام و علاقه ایشان را همراهی کردند.

انتهای پیام /