کالای قاچاق ۱۰ میلیارد ریالی در اردبیل کشف شد

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از ایرنا ، سردار هوشنگ حسینی روز یکشنبه اظهارکرد: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان اردبیل، گزارش‌هایی مبنی بر وجود یک دستگاه کامیون قاچاق در میدان آزادگان شهر اردبیل، پشت میدان تره‌بار […]

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از ایرنا ، سردار هوشنگ حسینی روز یکشنبه اظهارکرد: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان اردبیل، گزارش‌هایی مبنی بر وجود یک دستگاه کامیون قاچاق در میدان آزادگان شهر اردبیل، پشت میدان تره‌بار دریافت کردند.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی پس از اطمینان از صحت گزارش‌های دریافتی و هماهنگی قضایی در قالب گروه عملیاتی به محل اعزام و یک دستگاه کامیون از نوع میکسر را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به همکاری اطلاعاتی مرزبانان اردبیل در این عملیات گفت: ارزش کامیون قاچاق کشف شده بنا به اظهار نظر کارشناسان ۱۰ میلیارد ریال است.

سردار حسینی به دستگیری یک متهم در این رابطه اشاره و تصریح کرد: کامیون قاچاق کشف شده با هماهنگی قضایی تحویل یک شرکت در اردبیل شد.