از کشف ۱۸ تن مویز خارجی فاقد مجوز در طبس تا شناسایی مواد محترقه در بشرویه

سرهنگ حسن شجاعی نسب اظهار کرد: ماموران انتظامی ایست و بازرسی دیهوک شهرستان طبس هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک تریلی مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند. به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی […]

سرهنگ حسن شجاعی نسب اظهار کرد: ماموران انتظامی ایست و بازرسی دیهوک شهرستان طبس هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک تریلی مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: ماموران در بازرسی از کامیون ۱۸ تن مویز قاچاق و فاقد مجوز حمل را کشف کردند که ارزش ریالی محموله قاچاق بنا بر نظر کارشناسان مربوطه بالغ بر ۹ میلیارد ریال برآورد شد.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در این رابطه یک خودرو توقیف شد و ۲ متهم دستگیر که به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی گفت: قاچاق کالا پدیده‌ای است که از جهات گوناگون حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می‌کند و پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است تا با قاچاقچیان و اخلالگران نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند.

اتوبوس حامل سه دستگاه استخراج ارز دیجیتال متوقف شد

سرهنگ ستاد جواد بخشی، سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان جنوبی گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی در بازرسی از یک اتوبوس مسافربری سه دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق را در شهرستان بیرجند کشف کردند.

وی اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک اتوبوس مسافربری مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از اتوبوس سه دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق را کشف کردند که ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بیش از ۳۶۰ میلیون ریال برآورد شد.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر شد که متهم دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

وی گفت: اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا یکی از راهبردهای عملیاتی پلیس در پیشبرد اهداف ماموریتی نیروی انتظامی در جهت رشد و شکوفایی اقتصاد کشور محسوب می‌شود و در این زمینه همراهی و همکاری همه نهادها و بخش‌ها با نیروی انتظامی ضروری است.

کشف مواد محترقه در بشرویه

سرهنگ فاضل مریمی، فرمانده انتظامی بشرویه گفت: مأموران انتظامی شهرستان بشرویه فردی را که در حال فروش مواد محترقه در فضای مجازی بود را شناسایی و دستگیر کردند.

وی بیان کرد: مأموران انتظامی بشرویه با انجام اقدامات اطلاعاتی اخباری مبنی بر فروش مواد محترقه به صورت مجازی در سطح این شهرستان دریافت کردند که پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران در تحقیقات و بررسی های انجام شده محل دپوی مواد محترقه را شناسایی کردند و با هماهنگی مقام قضائی وارد محل شدند.

فرمانده انتظامی بشرویه بیان کرد: مأموران در بازرسی از محل هزار و ۲۸۰ عدد مواد محترقه غیر مجاز کشف کردند که بنا برنظریه کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده ۷۰ میلیون ریال براورد شد.

مریمی خاطرنشان کرد: مأموران در این رابطه یک متهم دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

کشف ۲ هزار و ۱۶۰ قطعه مرغ فاقد مجوز در سرایان

سرهنگ علی وطن دوست، فرمانده انتظامی سرایان نیز گفت: مأموران انتظامی در بازرسی از یک کامیون ۲ هزار و ۱۶۰ قطعه مرغ غیرمجاز و بدون مجوز بهداشتی به ارزش یک میلیارد و ۲۵ میلیون ریال کشف کردند.

وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان سرایان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به ۲ کامیون مشکوک شدند و خودروها را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودروها ۲ هزار و ۱۶۰ قطعه مرغ زنده قاچاق که فاقد مجوزهای بهداشتی بود کشف کردند که ارزش ریالی طیور قاچاق بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بالغ بر یک میلیارد و ۲۵ میلیون ریال برآورد شد.

فرمانده انتظامی سرایان افزود: مأموران در این رابطه ۲ متهم دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وطن دوست با بیان اینکه مبارزه با قاچاق دام و طیور در دستور کار پلیس قرار دارد و با هرگونه قاچاق برابر قانون برخورد خواهد شد؛ از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام