قاچاقچی پوشاک در قزوین ۹۶ میلیون تومان جریمه شد

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از ایرنا، هوشنگ محمدی روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها به یک خودرو در آزادراه قزوین- زنجان مشکوک شدند و در بازرسی از […]

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از ایرنا، هوشنگ محمدی روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها به یک خودرو در آزادراه قزوین- زنجان مشکوک شدند و در بازرسی از آن بیش از ۱۶۰ کیلوگرم لباس تاناکورا کشف کردند.

وی اظهار داشت: قاضی شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، علاوه بر ضبط کالای کشف شده، متهم را به پرداخت ۹۶ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه، هفت هزار و ۲۸۱ پرونده کالا و خدمات، ۷۴۰ پرونده قاچاق کالا و ارز و همچنین ۷۱۸ پرونده در زمینه دارو و درمان تشکیل شد که متخلفان آن‌ها در مجموع به پرداخت بیش از ۷۳۱ میلیارد و ۹۴۷ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

وی، قاچاق سوخت، دخانیات، محصولات بهداشتی و آرایشی و دخانیات را بیشترین تخلفات پرونده‌های قاچاق کالا و ارز در استان عنوان کرد.