۲۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در نقده کشف شد

سردار سرتیپ دوم مسعود خرم‌نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر توزیع بذرهای قاچاق کشاورزی در نقده، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت. وی اضافه کرد: ماموران انتظامی با انجام کارهای اطلاعاتی نامحسوس و تحقیقات لازم موفق شدند محل توزیع […]

سردار سرتیپ دوم مسعود خرم‌نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر توزیع بذرهای قاچاق کشاورزی در نقده، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران انتظامی با انجام کارهای اطلاعاتی نامحسوس و تحقیقات لازم موفق شدند محل توزیع بذر قاچاق کشاورزی را شناسایی کنند.

وی ادامه داد: در این بازرسی، ۴۵۸ کیلوگرم بذر چغندرقند، ۶۵ قوطی سموم کشاورزی قاچاق و ۵۰ کبلوگرم چسب حرارتی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: کارشناسان ارزش ریالی این کالاها را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

سردار خرم نیا افزود: در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از ایرنا به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بد اخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج گانه انتظامی این استان در سال جاری است.