۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط پلیس کرمانشاه کشف شد

سردار «علی اکبر جاویدان» روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه مبنی بر تردد یک دستگاه کامیون حامل مواد سوختی قاچاق به سمت مرکز کشور، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد: ماموران پس از شناسایی مسیر تردد کامیون حامل سوخت قاچاق در محورهای مواصلاتی شهر […]

سردار «علی اکبر جاویدان» روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه مبنی بر تردد یک دستگاه کامیون حامل مواد سوختی قاچاق به سمت مرکز کشور، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پس از شناسایی مسیر تردد کامیون حامل سوخت قاچاق در محورهای مواصلاتی شهر اراک، موضوع را به همکاران خود در این استان اطلاع داده و در نهایت خودرو مذکور در ورودی شهر توقیف شد.

سردار جاویدان افزود: در بازرسی های های انجام گرفته از کامیون، ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع نفت سفید که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به چهار میلیارد ریال می رسید، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان از دستگیری یک نفر در این خصوص و معرفی به دستگاه قضایی برای صدور حکم لازم خبر داد.

کشف ۵۱ میلیون ریال چک پول جعلی در کرمانشاه 

وی در ادامه از کشف ۵۱ میلیون ریال چک پول جعلی در یکی از شعبات بانکی استان خبر داد.

سردار جاویدان افزود: پس از تماس یکی از شعبات بانک سپه کرمانشاه با پلیس مبنی بر اینکه فردی قصد واریز مقدار زیادی چک پول جعلی به یک شماره حساب را دارد، تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه تصریح کرد: ماموران با حضور در شعبه و در تحقیقات ابتدایی متوجه شدند شخصی قصد داشته ۱۰۲ قطعه چک پول جعلی ۵۰۰ هزار ریالی به مبلغ ۵۱ میلیون ریال را به شماره حسابی واریز کند که کارکنان بانک متوجه تقلبی بودن آن می شوند.

وی در پایان از دستگیری این فرد و انتقال به کلانتری برای تحقیقات تکمیلی خبر داد.