محور خطبه‌های نماز جمعه شهرستان‌های استان اصفهان

خور و بیابانک  امام جمعه شهرستان خور و بیابانک در خطبه‌های نماز جمعه  این هفته گفت: مردم با حضور در انتخابات، خط بُُطلانی بر همه نقشه‌های دشمنان می‌کشند. حجت‌الاسلام سعید جاویدی با تاکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات، انتخاب افراد شایسته طبق معیارهای رهبر معظم انقلاب، حفظ و صیانت آرا و تن دادن همه افراد به رای […]

خور و بیابانک 

امام جمعه شهرستان خور و بیابانک در خطبه‌های نماز جمعه  این هفته گفت: مردم با حضور در انتخابات، خط بُُطلانی بر همه نقشه‌های دشمنان می‌کشند.

حجت‌الاسلام سعید جاویدی با تاکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات، انتخاب افراد شایسته طبق معیارهای رهبر معظم انقلاب، حفظ و صیانت آرا و تن دادن همه افراد به رای مردم و نتیجه انتخابات را از مصادیق تقوای انتخاباتی دانست.

 وی اظهار داشت: حضور حداکثری و مشارکت بالای مردم در پای صندوق‌های رای، سرنوشت کشور را در یک دوره چهار ساله رقم خواهد زد.

حجت‌الاسلام جاویدی  تاکید کرد: باید مراقب باشیم تا انتخاب درست داشته باشیم و به گونه‌ درست، فرد اصلح را انتخاب کنیم.
امام جمعه خور و بیابانک با اشاره به دشمنی‌های استکبار در منطقه خاطرنشان کرد: امروز حنای جنگ هراسی دشمن رنگ ندارد و جبهه مقاومت پیروز عرصه است.
وی ادامه داد: آمریکا با تلاش همنوعانش در منطقه بویژه در عراق و سوریه سعی دارد پایه‌های درونی جبهه مقاومت را سست کند ولی هر بار با شکست مواجه شده است.
امام جمعه شهرستان خوروبیابانک با اشاره به فرارسیدن ۱۵ اسفند روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی بر ضرورت حفظ و حراست از منابع طبیعی و محیط‌زیست تاکید کرد.
وی افزود: درختکاری و حفظ و حراست از درخت و منابع طبیعی باید در جامعه نهادینه و فرهنگسازی شود.
حجت‌الاسلام جاویدی اظهار داشت: صیانت از محیط‌زیست و منابع طبیعی یک رسالت اسلامی و دینی است و باید در این امر کوشا باشیم.
 

نایین

امام جمعه موقت نایین گفت: ایستادگی در مقابل توطئه‌های مختلف دشمنان نقشه راه نظام اسلامی است.

حجت‌الاسلام سیداکبر دهقان در خطبه‌های نماز جمعه نایین افزود: زمانی که آمریکا ابرقدرت بود امام خمینی(ره) در مقابل ظلم استکبار جهانی ایستاد.
وی بیان کرد: پیشرفت‌های ایران اسلامی برگرفته از اعتقاد و باور به توانمندی‌های داخل کشور است و کشورهای اروپایی و آمریکا باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را بردارند.

دهقان با بیان‌اینکه با دشمنان باید با قدرت برخورد شود، خاطرنشان کرد: در کشور هم باید تلاش شود تا امنیت حفظ، نارضایتی‌ها کم و مشکلات اقتصادی حل شود.

امام حمعه موقت نایین  با اشاره به فرارسیدن عید مبعث گفت: پیامبر(ص) با بعثت خود تمدنی بر مبنای علم، تهذیب و تزکیه ایجاد کرد که در دل آن افرادی همچون ابوذر، سلمان، عمار و مقداد تربیت یافتند.

دهقان در ادامه به سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در روزهای آغازین انقلاب نیز اشاره کرد و یادآور شد: این نهاد برای حمایت از افراد مظلوم و بی بضاعت تشکیل شد.

وی تاکید کرد: درآستانه سال نو افرادی که دارای بضاعت نیستند، چشم انتظار حمایت هستند و امیدواریم که فرهنگ کمک به دیگران، بیشتر در جامعه ترویج یابد.

خطیب جمعه موقت به توصیه‌های مقام معظم رهبری در باره انتخابات سال آینده و اهمیت آن اشاره کرد و افزود: فردی که در راس قوه مجریه قرار می‌گیرد باید در عمل یک جوان مومن و فداکار در راستای اهداف و انقلاب اسلامی باشد .

وی تصریح کرد: مردم باید افراد مُوجه و خادم واقعی کشور و جامعه را انتخاب کنند.