محموله میلیاردی قطعات قاچاق کامپیوتر در بوکان کشف شد

سرهنگ سلمان حیدری روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: ماموران ایست بازرسی ایستگاه شهید رجایی حین کنترل خودروهای عبوری در محور سقز به بوکان به یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ مشکوک شده و آن را متوقف کردند. وی اضافه کرد: در بازرسی ماموران انتظامی از این خودرو ۱۷ قطعه کارت گرافیک خارجی قاچاق کشف و ضبط شد. […]

سرهنگ سلمان حیدری روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: ماموران ایست بازرسی ایستگاه شهید رجایی حین کنترل خودروهای عبوری در محور سقز به بوکان به یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی اضافه کرد: در بازرسی ماموران انتظامی از این خودرو ۱۷ قطعه کارت گرافیک خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی بوکان افزود: در این رابطه یک دستگاه خودرو سواری که در امر کالای قاچاق مورد استفاده قرار می گرفت، توقیف و یک نفر متهم نیز دستگیر شد.

وی ادامه داد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

سرهنگ حیدری اضافه کرد: مأموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان تمام توان خود را برای مقابله با کالاهای قاچاق به کار می‌گیرند و با مخلّان عرصه اقتصادی مبارزه جدی می‌کنند.

بوکان در مسیر استان کردستان به آذربایجان‌غربی و کریدور شمال به جنوب کشور واقع شده است و هر ساله مقادیر زیادی کالای قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط می‌شود.