برگزاری یادواره سردار شهید محمد رفیعیان به صورت مجازی در بهاباد

دسته: اخبار متفرقه
دوشنبه - ۶ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری فارس در بهاباد، حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی در یادواره سردار شهید محمد رفیعیان بهابادی از فرماندهان لجستیک تیپ ۱۸ الغدیر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اظهار کرد: شهید رفیعیان، فردی سختکوش بود که به انجام وظیفه خود اهتمام تمام داشت و با روحی بزرگ و چهره‌ای گشاده به رفع نیازهای رزمندگان می پرداخت.

وی با بیان این‌که فرهنگ شهادت فرهنگ اخلاق، ایثار، شجاعت، از دشمن نهراسیدن و پیروی از خط ولایت فقیه است، افزود: درصورتی که فرهنگ و پیام شهدا به ‌خوبی به نسل جوان منتقل شود جامعه از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و تهدیدهای دشمنان مصون خواهد ماند.

امام جمعه بهاباد گفت: شهدا حماسه‌سازانی هستند که ازخود گذشتگی و رشادت آنان ضامن بقای نظامی اسلامی و حفظ استقلال و آزادی کشور شد.

رییس شورای فرهنگ عمومی بهاباد اضافه کرد: پیام شهدا به ما این است که باید در راه دفاع از ارزشها و ولایت فقیه سر از پای نشناخت، آنها راه سعادت و جاودانه شدن را به همگان نشان دادند تا در این مسیر حرکت کنند.

شهید رفیعیان اول بهمن ۱۳۶۵ همراه چند از فرماندهان تیپ الغدیر، در شلمچه به شهادت رسید و پیکرش در گلزار شهدای بهاباد به خاک سپرده شد.

شهرستان بهاباد در دوران دفاع مقدس ۱۵۶ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است .


دیدگاه ها