حجت الاسلام ابطحی :مرکز رسیدگی امور مساجد استان اصفهان آمادگی هرگونه همکاری در جهت ارتقاء مدیرتی مساجد ورسیدن به یک مسجد طراز انقلاب اسلامی را با قرارگاه مهر وامید مساجد را دارد.

دسته: اخبار دفاتر , اخبار متفرقه , اخبار معروف , اخبار منکرات , برنامه رادیویی نقد و نظر , قرارگاه مهروامیدمساجد , گزارش فعالیت ها , مجمع رهروان اصفهان
سه شنبه - ۳۰ دی ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین حمیدرضا صادق زاده جانشین وجمعی از اعضای ستادی مجمع با حجت الاسلام والمسلمین سید صادق ابطحی مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام صادق زاده ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام ابطحی بعنوان مدیر اجرایی رسیدگی به امور مساجد استان به اهمیت احیای کارکردهای مسجد اشاره واظهار داشت: در قرارگاه مهر وامید مساجد حمایت از کارکردهای مسجد وهمچنین حمایت از محله محوری آنهم با محوریت امام جماعت مسجد از اولویت های برنامه ها می باشد که باید نهادهای فرهنگی و حمایتی مرتبط با مسجددر احیای کارکرد های مساجد که زمینه های مختلفی از جمله فقر زدایی ، جلوگیری از مفاسد اجتماعی ، جلوگیری از طلاق واعتیاد می باشدتلاش جدی داشته باشند.

مدیر قرارگاه مهر وامید کشور به ارتقاء سطح مدیریتی ائمه جماعت اشاره وافزود: برای ارتقاء سطح مدیریت ائمه جماعت مساجد دوره آموزشی اتمم را با حضور ۱۲۲۱ امام جماعت مساجد استان اصفهان برگزار نمودیم که این امر با همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان می باشد.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام ابطحی مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان اظهار داشت: قرارگاه مهر وامید مساجد تلاش های بسیار خوبی در احیای کار کردهای مسجد داشته که یکی از این برنامه ها دوره آموزشی ارتقاء سطح مدیریتی ائمه جماعت در مساجد است که باید این کار ادامه دار باشد.

وی تصریح کرد: در این دوره آموزشی باید آموزش تفسیر قرآن و همچنین در مسائل سیاسی واجتماعی هم ورود جدی داشته باشیم که مرکز رسیدگی به امور مساجد آمادگی هر گونه همکاری را برای رساندن مساجد به یک مسجد طراز انقلاب اسلامی را دارد.

 


دیدگاه ها