با افزایش توطئه‌های دشمن مفاهیم انقلاب فراگیرتر می‌شود

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک،  سردار رضا کریمی فرمانده تیپ ۷۱ سپاه روح‌الله استان مرکزی در جمع مسئولان شهرستان فراهان گفت: هر چه انقلاب رو به جلو حرکت می‌کند، شاهد شکوفایی هر چه بیشتر آن هستیم […]

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک،  سردار رضا کریمی فرمانده تیپ ۷۱ سپاه روح‌الله استان مرکزی در جمع مسئولان شهرستان فراهان گفت: هر چه انقلاب رو به جلو حرکت می‌کند، شاهد شکوفایی هر چه بیشتر آن هستیم و با افزایش توطئه‌های دشمن علیه انقلاب، مفاهیم انقلاب در دنیا فراگیرتر می‌شود.

سردار کریمی افزود: یکی از خصوصیات انقلاب، مفهوم‌سازی برای انقلاب است، در مقایسه انقلاب اسلامی ایران با انقلاب‌های دیگر تفاوت‌های مبنایی، ریشه‌ای و اصلی وجود دارد.

او اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از اسلام و قرآن است و با اطمینان به وعده الهی در برابر استکبار ایستاد و روز به روز مفهوم جدیدی را به منصه ظهور می‌گذارد.

فرمانده تیپ ۷۱ سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه همدلی و کمک‌های مؤمنانه مردم نشاءت گرفته از آموزش‌های سیره ائمه اطهار (ع) است بیان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری تأکید کردند حرکت کمک مؤمنانه مصداق انقلابی گری.

او ادامه داد: مردم ایران در حرکت کمک مؤمنانه نشان دادند متفاوت از سایر مردم جهان در جریان مقابله با کرونا هستند.

انتهای پیام / ج