۵۰۰ نفر از ناظران مجمع رهروان امر به معروف ونهی ازمنکر استان اصفهان به کمک بازرسان اصناف می‌آیند.

دسته: مجمع رهروان اصفهان
دوشنبه - ۳ آذر ۱۳۹۹

مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف اصفهان از تفاهم‌نامه بین اتاق اصناف و مجمع رهروران امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و گفت: ۵۰۰ نفر از رهروان امر به معروف و نهی از منکر به کمک بازرسان اصناف می‌آیند.

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، جواد محمدی فشارکی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی اظهار داشت: اصناف در شروع طرح و محدودیت‌های اعلام شده به دستور ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا عمل کردند و واحدهای غیرضروری به مدت دو هفته تعطیل شدند.

وی افزود: از روز گذشته محدودیت‌هایی جدیدی آغاز شد و همکاران ما در حال ماموریت و بازرسی در سطح شهر با شدت و حدت بیشتری هستند.

 مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه تفاهم‌نامه‌ای بین مدیریت بازرسی و نظارت اصناف با مجموعه رهروان امر به معروف و نهی از منکر امضا شده گفت: از روز دوشنبه سوم آذرماه ۵۰۰ نفر از رهروان امر به معروف و نهی از منکر به کمک بازرسان اصناف می‌آیند.

وی ادامه داد:  بسیاری از واحدهای غیرضروری تعطیل کردند و به مصوبات احترام گذاشتند ولی آن دسته معدود اصناف متخلف در صورت عدم تمکین دستورات ستاد مقابله با کرونا بعد از تذکر به غیر از پرداخت جریمه طبق دستور ستاد واحد صنفی پلمب می‌شود، بنابراین به متصدیانی که هنوز دستورات ستاد را جدی نگرفتند توصیه می‌شود نسبت به تعطیلی واحد خود اقدام کنند تا مشکلی برایشان پیش نیاید.


دیدگاه ها