سردار میر حیدری:طرح سلمان محمدی در ۵ نقطه شهراصفهان باهمکاری مجمع رهروان امربه معروف استان آغاز به‌کار کرد.

دسته: احتکار , اخبار معروف , اخبار منکرات , برنامه رادیویی نقد و نظر , بیانات , دسته‌بندی نشده , سخنرانی , شهید حججی , طب اسلامی , طب سنتی , طلاق , فضای مجازی , فیلم , قاچاق کالا , کتابخانه , کمیته اقتصادی , گزارش فعالیت ها , لیست قیمت , مجمع رهروان اصفهان , مرکز تخصصی آموزش , مقاله های رسیده , نماز
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۶ مرداد ۱۳۹۹

سردار محمدرضا میرحیدری  در آیین افتتاحیه طرح سلمان محمدی اظهار داشت: همه ما در اجرای فرامین الهی وظیفه‌هایی داریم که امر به مهروف و نهی از منکر از باارزش‌ترین این وظایف است. در جامعه امروز متاسفانه این وظیفه دچار ضعف شده و جوانان کشور که گنجینه آینده ایران هستند، مورد هجوم بیگانگان قرار گرفته‌اند.

 

وی افزود: براساس قانون ۲۶ دستگاه وظیفه دارند در راستای اجرای امر به معروف و نهی از منکر در کشور فعالیت کنند که متاسفانه برخی از آن‌ها در اجرای این وظیفه کوتاهی کرده‌اند. نیروی انتظامی هم یکی از این ۲۶ دستگاه است که بیشتر با روش سلبی در این زمینه برخورد می‌کند. بنابراین با اجرای طرح سلمان فارسی سعی داریم با زبان و روی خوش با جوانان برخورد کرده و آن‌ها را در صورت نیاز راهنمایی و ارشاد کنیم.

فرمانده ناجا استان اصفهان با بیان اینکه برای اجرای این طرح از تجربه خبره‌ترین افراد استفاده شده است گفت: افرادی که در اجرای این طرح سهیم هستند بیشتر از حوزویان ، دانشگاهیان و تحصیل‌کردگان هستند. ۵ پایگاه با همکاری مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان نیز در سطح شهر در نظر گرفته شده و انتظار داریم ارشاد افراد به خوبی صورت گیرد. پلیس هم در این راه وظیفه پشتیانی را برعهده دارد.

 

سردار میرحیدری در پایان تصریح کرد: طرح سلمان محمدی همچنین به سمع و نظر مسئولان استانی اعم از استاندار و امام جمعه  شهر رسیده و آن‌ها از این رخداد بسیار حمایت کردند و از دستگاه‌های مربوطه درخواست گسترش چنین طرح‌هایی را داشتند.


نوشته شده توسط:کاظم کاظم - 54 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۷
برچسب ها:
دیدگاه ها