خانم حجازی:خواهران هم پای برادران در عرصه امربه معروف ونهی از منکر فعال ودر مبارزه با فساد تا آخرین نفس ایستاده اند.

دسته: احتکار , اخبار معروف , اخبار منکرات , برنامه رادیویی نقد و نظر , بیانات , دسته‌بندی نشده , سخنرانی , شهید حججی , طب اسلامی , طب سنتی , طلاق , فضای مجازی , فیلم , قاچاق کالا , کتابخانه , کمیته اقتصادی , گزارش فعالیت ها , لیست قیمت , مجمع رهروان اصفهان , مرکز تخصصی آموزش , مقاله های رسیده , نماز
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۱ تیر ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکراستان اصفهان،سرکار خانم عزت السادات حجازی معاون  امور بانوان مجمع در گفتگویی برنامه های امور بانوان را تشریح نمود.

سرکار خانم حجازی به اهمیت ورود خواهران به برنامه های فرهنگی مجمع رهروان امربه معروف  ونهی از منکر اصفهان اشاره وافزود: از همان اوایل شروع بکار مجمع در اصفهان خواهران هم ،هم پای برادران بعنوان ناظر به عضویت مجمع در آمده و در برنامه های مجمع حضوری پر رنگ داشتند.

وی تصریح کرد:خواهران  ناظر مجمع در همه برنامه خصوصا در طرح مساجد قرارگاه مهر وامید ودر احیای کارکردهای مسجد تلاشی جدی داشته ودر محور بودن مسجد در محلات ورسیدگی به وضعیت اهل محل رسیدگی به مستمندان،جلوگیری از طلاق وترویج ازدواج وهمچنین سبک زندگی  اسلامی فعالیت های چشمگیری را داشتند.

حجازی در خصوص تذکر لسانی اظهار داشت:در تیرماه سال گذشته طرحی به نام یاوران معروف در مجمع راه اندازی گردید که بیش از ۱۵۰نفر از ناظرین خواهر مجمع رهروان امربه معروف ونهی ازمنکر در این طرح با حضور در ۱۰نقطه از شهر اصفهان با همکاری نیروی انتظامی به تذکر لسانی در خصوص حجاب وشئونات اسلامی پرداختند که این طرح با استقبال همشهریان مواجه شد وطرح در این ایام هم در حال اجرا می باشد.

معاون امور بانوان مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر اصفهان در ادامه بیان داشت: در هفته امربه معروف ونهی از منکر همایش یاوران معروف را با حضور بیش از۱۵۰۰نفر از ناظرین مجمع وبا سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی برگزارگردید که در این همایش بر مبارزه با فساد تا آخرین نفس تاکید شد.

خانم حجازی به برگزاری جشنواره شایستگان طراز انقلاب اسلامی با موضوع حجاب برتر اشاره وافزود: بحمدالله جشنواره شایستگان طراز انقلاب اسلامی با موضوع حجاب برتردر دو مرحله برگزار گردید که به برترین های حجاب در ادارات ونهادها جوایزی اهدا شد و سومین مرحله این جشنواره هم برنامه ریزی های مقدماتی آن  صورت گرفته که بخاطر شیوع بیماری کرونا برگزار نشد.

وی به کارگروه های بانوان در مجمع اشاره واظهار داشت: جلسات کارگروه تخصصی بانوان مجمع با حضور صاحب نظران خواهروبا موضاعات سبک زندگی اسلامی ایرانی،عفاف وحجاب ،ازدواج ودیگر برنامه های فرهنگی برگزار می شود که به بررسی موضاعات پرداخته وطرح هایی را برای اجرا در جامعه مصوب می نماید که بحمدالله تاثیر بسیار خوبی در جامعه داشته است.


نوشته شده توسط:کاظم کاظم - 36 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۱
برچسب ها:
دیدگاه ها