جشنواره ای رسانه ای با موضوع امربه معروف ونهی منکر

معرفی برترین های جشنواره ملی تولیدات رسانه ای ۱۲۰ ثانیه ای باموضوع امربه معروف ونهی ازمنکر دومین جشنواره ملی تولیدات رسانه ای ۱۲۰ ثانیه ای با معرفی صاحبان آثار برتر به کار خود پایان داد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر در آیین اختتامیه این […]

معرفی برترین های جشنواره ملی تولیدات رسانه ای ۱۲۰ ثانیه ای باموضوع امربه معروف ونهی ازمنکر

دومین جشنواره ملی تولیدات رسانه ای ۱۲۰ ثانیه ای با معرفی صاحبان آثار برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر در آیین اختتامیه این جشنواره گفت: امر به معروف و نهی از منکر یک واجب فراموش شده است که احیای آن موجب قوام جامعه خواهد شد.
سردار جواد استکی افزود: امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه و مسئولیت همگانی است که باید در جامعه به یک گفتمان تبدیل شود.
معاون اجتماعی ناجا در این مراسم با بیان اینکه هنر اصیل و ارزشی مخاطب را به تفکر و اندیشه وا می دارد و همین موضوع موجب پایداری و ماندگار پیام می شود.
سردار احمد نوریان افزود: زبان رسانه به خوبی این قدرت را دارد که همه ارزش‌ها و واجبات اسلامی   مخصوصا امر به معروف و نهی از منکر را به دنیا معرفی کند.
وی افزود :خط مقدم فعالیت‌های انتظامی کشور بر پایه امر به معروف و نهی از منکر بنا شده است و از این رو با اجرای طرح قرارگاه مهر و امید و همکاری کلانتری ها با مساجد و مردم، امر به معروف و نهی از منکر شایسته تر انجام می شود.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان هم در این آیین از هنر به عنوان ابزاری مهم برای ترویج ارزش‌ها یاد کرد و افزود: ای کاش از سالها پیش ابزار هنر و تولیدات رسانه ای در خدمت ترویج ارزش‌ها و واجبات قرار می گرفت.
آقای عبدالحسینی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه متعلق به یک عده خاص یا موضوع خاص نیست افزود: دیدگاه عمومی جامعه نشان می دهد آنطور که باید و شاید نتوانستیم این فریضه و ابعاد گسترده آن را برای جامعه تبیین کنیم و این گونه جشنواره ها می تواند گام بزرگی برای تحقق این امر باشد.
دبیر اجرایی این جشنواره هم گفت: در دومین جشنواره ملی تولیدات رسانه ای ۱۲۰ ثانیه ای که محور آن امر به معروف و نهی از منکر بود از بین ۳۵۴ اثر پس از دو مرحله داوری ۱۰ اثر به عنوان آثار برتر انتخاب و از پدید آورندگان آن قدر دانی شد.
ماجد گودرزی افزود: بخش دیداری، شنیداری و بخش جنبی عکس از بخش‌های جشنواره دوم بود که درصدد هستیم آثار شرکت کنندگان را که از ۱۶ استان ارسال شده است؛ منتشر کنیم.
در پایان این آیین قبل از تجلیل از آثار برتر از دو همسر شهید مدافع وطن قدردانی شد.