دربرخوردبابدحجابی کوتاه نخواهیم آمد

سردار اشتری در شیراز؛ در برخورد با بدحجابی کوتاه نخواهیم آمد فرمانده ناجا: نیروی انتظامی حافظ ارزش‌های اخلاقی در جامعه است و در مسیر برخورد با بدحجابی در جامعه به هیچ وجه کوتاه نخواهد آمد فرمانده ناجا در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، گفت: کشف حجاب بر اساس قانون، جرم […]

سردار اشتری در شیراز؛

در برخورد با بدحجابی کوتاه نخواهیم آمد

فرمانده ناجا: نیروی انتظامی حافظ ارزش‌های اخلاقی در جامعه است و در مسیر برخورد با بدحجابی در جامعه به هیچ وجه کوتاه نخواهد آمد

فرمانده ناجا در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، گفت: کشف حجاب بر اساس قانون، جرم مشهود محسوب می شود و پلیس براساس برنامه ریزی ها با اجرای طرح ناظر در این خصوص اقدامات لازم را انجام می دهد.

سردار  اشتری با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ ارزش های اخلاقی در جامعه است و اجرای طرح ناظر بر اساس قانون است، افزود: نیروی انتظامی مقتدرانه با مخلان نظم و امنیت در هر نقطه از کشور برخورد می کند.

وی تصریح کرد: امروز دشمن سعی دارد امنیت و آرامش کشور را بی ثبات و مخدوش جلوه دهد اما به برکت رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری ، وحدت و همدلی مثال زدنی در کشور وجود دارد.

 سردار حسین اشتری با بیان اینکه نیروی انتظامی با هیچ گروه، دسته و جناحی سر موضوع امنیت معامله نمی‌کند، افزود: شناسایی سریع در کنار پیشگیری از وقوع جرم از موارد مهمی است که در دستور کار نیرو‌های جان برکف این فرماندهی قرار گرفته است.

فرمانده ناجا به موقعیت ویژه کشور و شرارت‌های آمریکا و گروه‌های سلفی و تکفیری اشاره و بیان کرد: این تحرکات برای ایجاد ناامنی در کشور بوده که با مجاهدت‌ها و هوشیاری مردم تمامی توطئه‌ها خنثی شد.
وی، استقرار امنیت در کشور و کشور‌های همسایه را از موفقیت‌های ایران خواند و افزود: نا امنی‌ها و جنگ‌های داخلی در عراق و سوریه در سال‌های گذشته و تلاش دشمنان و استکبار جهانی برای تسری آن به در داخل کشورمان با شکست مواجه شده است.
این مقام ارشد انتظامی کشور با بیان اینکه ناجا و دستگاه‌های مختلف برای برخورد با هرگونه ناامنی مقتدرانه ایستاده اند، ابراز کرد: کشور ایران جای اشرار و گروه‌های تروریستی نیست و با توطئه‌ها و طرح‌های براندازانه و حتی تحرکات جزئی آن‌ها قاطعانه برخورد می‌شود.
سردار اشتری با اشاره به شهادت امام جمعه کازرون در روز‌های گذشته عنوان کرد: این موضوع باعث جریحه دار شدن افکار عمومی و مستحکم شدن پیوند بین مردم و روحانیت شد و با تلاش نیرو‌های امنیتی در کمتر از ۴ ساعت قاتل دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.