جانشین مجمع رهروان:لشگر مطالبه گری رهروان ثارالله دراصفهان وارد عرصه مبارزه با فساد می شود

دسته: اخبار معروف , اخبار منکرات , برنامه رادیویی نقد و نظر , دسته‌بندی نشده , سخنرانی , کمیته اقتصادی , گزارش فعالیت ها , مجمع رهروان اصفهان , مرکز تخصصی آموزش
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان جانشین مجمع رهروان گفت لشگر مطالبه گری رهروان ثارالله دراصفهان وارد عرصه مبارزه با فساد می شودایشان درادامه بیان داشت با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری درسال گذشته مبنی براینکه، تکرار و تأکید بر آرمانها در جامعه و مطالبه گری آنها را بسیار ضروری خواندند و خاطرنشان کردند: اگر تهاجم وسیع و پرحجم ضد انقلاب به افکار عمومی، با برجسته کردن و مطالبه گری آرمانی روبرو نشود، قطعاً ویرانگری خواهد کرد.

ایشان تأکید کردند: لشکر جوانان مؤمن و انقلابی باید وارد میدان مطالبه دائم و هوشیارانه آرمانها و کمک به تحقق اهداف انقلاب شود و در مقابل تخریب افکار عمومی و فضاهای نخبگانی و مدیریتی، سد ایجاد کند.

حضرت آیت الله خامنه ای، صراحت و شجاعت در مطالبه آرمانها را با همان زبان ویژه جوانان مؤمن و انقلابی، کاملاً ضروری برشمردند و افزودند: باید در افکار عمومی اشرافی‌گری و وابستگی فکری نفی و طرد شود.

ایشان ترجیح کالاهای خارجی به ایرانی را یک مشکل جدی ذهنی در جامعه دانستند و افزودند: باید تحرک و تحولی فکری و قوی شکل بگیرد تا برداشت غلط بهتر بودن جنس خارجی از ذهن‌ها پاک شود.

رهبر انقلاب، «مطالبه سبک زندگی اسلامی- ایرانی» و «مقابله با لاابالی‌گری، تنبلی، بی هویتی و دین ستیزی» را از دیگر ضروریات حرکت انقلابی دانشجویی خواندند و تأکید کردند: البته همه این ضروریات باید با حوصله، هوشمندی و صبر انقلابی انجام شود.

مجمع با بیش از ۵هزار نیروی آموزش دیده و ناظر خاص وعام وبررسی های لازم در کارگروههای هیئت اندیشه ورز وبهرمندی از دوستان حوزه ودانشگاه وامت شهید پرور اصفهان لشگر مطالبه گری رهروان ثارالله را در ۳رده مطالبه گرفرهنگی اجتماعی واقتصادی وسیاسی باشاخه های مربوط به خود و بررسی همه موضوعات بصورت کارشناسی جهت مبارزه بافساد درهمه ابعادوارد عرصه کارمیدانی کرده است و طرح هادیان اقتصادی ویاوران معروف و نیز تشکیل بیش از ۱۱۰قرارگاه مهروامید ویاوران امام مبین را درمساجد استان درحال اجرا ودستور کار خود دارد.

شعار این لشگر مطالبه گر این است:

درجنگ نرم جنگاوری بصیرودلیر وبا صبر انقلابی می خواهد

البته این لشگر تا ۶ماهه اول سال به ۱۰ هزارنفر افزایش پیدا خواهد کرد ومعاونتهای مربوطه اقدامات ویژه ای را دراین خصوص درحال تدارک می باشند.

تابستانی داغ#برای مبارزه با مفسدین #آغاز شد.


نوشته شده توسط:saleh - 103 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
پهپاد یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۶:۰۳ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

البته این لشگر تا ۶ماهه اول سال به ۱۰نفر افزایش پیدا خواهد کرد

۱۰ نفر؟ ظاهرا اشتباه شده. اصلاح بفرمایید

سید محمد جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱:۱۸ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخداقوت کار خداپسندانه شما بنا به فرموده امام خامنه ای عزیزیک واجب فراموش شده را احیاء نمودید انقلاب اسلامی می ماند به شرط اجرای امر بمعروف ونهی ازمنکر مانند گلی که باید ازاو پیوسته مراقبت شود تا زیبایی او مورد قبول درگاه حق گردد وعطر روحبخشش جهان را مست وشیدای وشیفته خود گرداند .پیروز وموفق باشید یاعلی مدد.