پیام قدردانی از خدمات سردار اشتری در دوران فرماندهی کل انتظامی کشور

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان؛ پاسدارانقلاب اسلامی سردار دکتر جواد استکی ریاست مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان به پاس  خدمات سردار حاج حسین اشتری فرمانده اسبق کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران پیامی به شرح ذیل صادر نمود. بسم الله الرحمن الرحیم سردار سرتیپ […]

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان؛ پاسدارانقلاب اسلامی سردار دکتر جواد استکی ریاست مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان به پاس  خدمات سردار حاج حسین اشتری فرمانده اسبق کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران پیامی به شرح ذیل صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرتیپ پاسدار “حسین اشتری”

فرمانده محترم سابق کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

خدمت به مردم ولایت مدار و شریف میهن اسلامی لوح افتخار زرین و پشتوانه‌ی معنوی گران سنگی است که خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر آن مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال، مردم عزیز و خانواده معزز شهدا، این، ولی نعمتان راستین می‌گردد.

شوکت، حشمت، عظمت و قدرت کشور ایران منبعث از تلاش‌های سترگ دلاورمردی‌های بزرگ مردانی است که خالصانه و مخلصانه از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت می‌نمایند.

نیروی انتظامی سهم عمده‌ای در احیای معروفات در جامعه اسلامی ونهی از منکرات را داشته وبا برنامه های فرهنگی وایجابی و اغنایی خود در احیای فریضتین فراموش شده امربه معروف ونهی از منکر نقش بسیار موثری داشته که در طول ۸ساله گذشته ارتباط نزدیک مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان با فراجا استان وحتی کشور نشان از این موضوع می باشد.

ضمن قدردانی از زحمات و خدمات شایسته حضرتعالی در ایجاد و صیانت از امنیت پایدار و همچنین همراهی ارزشمند این نیرو با مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر و با ادای احترام به مقام شامخ شهیدان والامقام، نیروی انتظامی هم در دوران هشت سال دفاع مقدس و هم در مقابله با اشرار و متجاوزان به حقوق مردم،

برخود فرض می‌دانم از تلاش‌های شبانه روزی و همکاری های صمیمانه جنابعالی در اشاعه وترویج فرهنگ معروفات در جامعه اسلامی در طول ۸ سال گذشته تقدیر و تشکر نمایم.

از درگاه خداوند سبحان توفیق و سربلندی و سرافرازی جنابعالی را تحت منویات حکیمانه فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری “مدظله العالی” مسئلت می‌نمایم.

والسلام
پاسدار انقلاب اسلامی دکتر جواد استکی
رئیس مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان