معاون اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان گفت: ترک فعل و ناکارآمدی برخی مدیران در سال‌های گذشته سبب نارضایتی مردم شده است.

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان؛ جلسه اعضای شورای عالی مجمع با جناب آقای محسنی معاونت قضائی رئیس کل و معاونت اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان برگزار گردید. محسنی در جلسه شورای عالی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان گفت:کار‌های نشده زیادی […]

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان؛ جلسه اعضای شورای عالی مجمع با جناب آقای محسنی معاونت قضائی رئیس کل و معاونت اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان برگزار گردید.

محسنی در جلسه شورای عالی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان گفت:کار‌های نشده زیادی وجود دارد و عمده نارضایتی مردم ناشی از ترک فعل مدیرانی ناکارآمدی بوده که به جای اجرای صحیح و بجای قوانین برای حل مشکلات، با شعار یا آمار گرایی کاذب دوران مدیریتشان را سپری کردند.

او حوزه مسکن و تسهیلات بانکی را از مصادیق همین موضوع بیان و تصریح کرد:سیستمی موفق است که صرفا آرمانگرا نباشد، بلکه عملگرا باشد و ابتکار عمل را به دست بگیرد باید زمین بازی را بشناسیم تا متوقف نشویم.

معاون اجتماعی و پیشگیری ازوقوع جرم دادگستری اصفهان با اشاره به اغتشاشات اخیر افزود: دشمنان کشور روی تغییر نگرش نسل جوان ما سرمایه گذاری کرده‌اند و اگر نتوانیم مخاطرات و واقعیت‌های موجود، دستاورد‌ها و توفیقات و جریان شناسی صحیح را برای نسل جوان تبیین کنیم، مطمئنا در آینده دچار مشکلاتی جبران ناپذیری خواهیم شد.

محسنی گفت: یکی از ظرفیت‌های موجود در این خصوص هیئات مذهبی است که بایستی تغییر ساختار و کارکرد داشته باشند و باید هیئت‌ها را فعال کنیم.

او گفت: باید کارکرد شناختی و مطالبه گری قانونمند معترضانی نظیر کارگران، بازنشستگان و کشاورزان را برای هیئت‌ها و جوانان حاضر در آن‌ها اجرایی کرد.

معاون دادگستری استان اصفهان تاکید کرد: مطالبه گری باید هدفمند و در مسیر اهداف انقلاب نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله جلوگیری از تضییع حقوق آحاد جامعه و مقابله با فساد باشد.

در ابتدای این جلسه گزارشی از فعالیت های مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر ارائه و آمادگی هرگونه همکاری با معاونت اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری در راستای مبارزه با مفاسد اجتماعی اعلام گردید.