تعامل دو نهاد ستاد احیا و مجمع امر به معروف و نهی از منکر موجب امیدبخشی جامعه می شود.

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان ،اعضای شورای مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر با حجت الاسلام و المسلمین مظاهری دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان دیدار کردند. در این جلسه اعضای مجمع رهروان امر به معروف و نهی […]

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان ،اعضای شورای مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر با حجت الاسلام و المسلمین مظاهری دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان دیدار کردند.

در این جلسه اعضای مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان نیز در ابتدای این دیدار ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محسن مظاهری به عنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان و قدردانی از تلاش های حجت الاسلام والمسلمین احمد عبداللهی نژاد، آمادگی تعامل و همکاری خود را در برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر با تمام توان برای احیای فریضتین امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی اعلام کردند.

حجت الاسلام و المسلمین محسن مظاهری در دیدار با اعضای شورای مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان اظهار کرد: مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر یک ظرفیت بسیار بزرگ است که نادیده گرفتن آن یک خطای بزرگ است، مهم ترین ظرفیت هر مجموعه، نیروی انسانی است که باعث موفقیت مجموعه در ماموریت ها می شود.

دبیر جدید ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان تاکید کرد: باید از توان نهادهای مردمی در جهت احیای امر به معروف و نهی از منکر استفاده کنیم و برای موضوعات و برنامه های اجرایی مجمع باید مطالعه و برای آنها چهار چوب و برنامه ریزی مدون تهیه شود.

وی خاطرنشان کرد: مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر و ستاد امر به معروف دو نهاد انقلابی هستند که خود را جدای از هم نمی داند و با تمام توان با همفکری و تعامل با هم همکاری خواهند کرد که نتیجه این همکاری ها مایه امید بخشی به مردم و جامعه اسلامی خواهد بود.