پیام مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

  به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان؛ به مناسبت فرا رسیدن هفته فراجا مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان پیامی به شرح ذیل صادر نمود: بسمه تعالی نیروی انتظامی که اقتدار، عزّت، اخلاق مداری و همراهی با مردم را سرلوحه کارهای خود قرار داده است، […]

 

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان؛ به مناسبت فرا رسیدن هفته فراجا مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان پیامی به شرح ذیل صادر نمود:

بسمه تعالی

نیروی انتظامی که اقتدار، عزّت، اخلاق مداری و همراهی با مردم را سرلوحه کارهای خود قرار داده است، امروز به عنوان مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران با بهره مندی از ظرفیت بالای سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، نقش بارزی در برقراری نظم، آرامش و امنیت در شهرها، روستاها و مرزهای کشور ایفا می نماید.

امروزه امنیت اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و حتی امنیت مرزهای چهارگوشه میهن عزیز ایران اسلامی مدیون خون پاک شهیدانی است که برای اعتلای ایران اسلامی و سرافرازی و سربلندی این مرز و بوم به زمین ریخته می‌شود.

بی شک نکوداشت این رشادت‌ها و فداکاری‌ها از سوی تک تک آحاد ملت نشان از ایمان و باور قلبی به خدمات ارزنده فرزندان غیور و سبزپوش این نیروی پرتوان است.

فراجا همانند دیگر قوای مسلح، نیروی مکتبی است که تعهد به آرمان های انقلاب اسلامی از مهمترین شاخصه های آن می باشد و این نیرو، جوشیده از بطن مردم، برای مردم و محبوب مقام معظم رهبری «مدظله العالی» است. اهتمام برادران همیشه بیدار و پرتلاش نیروی انتظامی با روحیه جهادی و نگاه اجتماعی محور در صیانت از تامین امنیت پایدار ایران اسلامی در دوران خاطره انگیز دفاع مقدس و پس از آن در همه عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی ستودنی است و یقیناً از اذهان ملت شریف و ارجمند ایران فراموش نخواهد شد.

اهمیت جایگاه و نقش های نیروی انتظامی از جمله اقدامات پیشگیرانه و پیش دستانه در مقابله با جرایم و ناامنی‌ها در حوزه‌های مختلف، تأمین امنیت مرزی و ارتقای ظرفیت‌ها برای مقابله با جرایم فضای سایبری همراه با ایستادگی در تثبیت هنجارها و پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی به ویژه نقش آفرینی های شکوهمند اخیر در عرصه مقابله با کرونا با بهره گیری از همکاری سایر نهادها و سازمان‌های هم راستا، بیانگر بخشی از ظرفیت ها و توانمندی‌هایی است که در کنار برخورداری از سرمایه ارزشمند نیروی انسانی فکور، خردمند، شجاع و مردمی و فرماندهی ومدیریت هوشیار، قاطع و ملتزم به ارزش ها و مبانی دینی و شرعی، نوید بخش ظهور نیروی انتظامی تراز انقلاب اسلامی و افق‌های بلند پیشروی در سپهر ایران اسلامی است.

عملکرد به‌موقع، مناسب و هوشمندانه نیروی انتظامی در حوادث و بحران‌های اجتماعی از جمله در جریان ناآرامی‌های اخیر کشور، موجب شده است که توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان نقش بر آب شده و جریان‌های معاند و بدخواه در سوءاستفاده از مطالبات و اعتراضات مردمی ناکام بمانند.

نیروی انتظامی  در این اتفاقات، مظلوم واقع شد، اما در این آزمون هم توانست دوشادوش دیگر نیروهای امنیتی کارنامه خوبی از خود در حفظ نظم عمومی نشان دهد. مردم ما نیز بدون توجه به شایعه‌سازی‌ها، شبهه‌افکنی‌ها و فرافکنی‌ها، قدردان زحمات فرزندان خود در این نیرو هستند.

مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان همچون گذشته در کنار نیروی ها سبز پوش نظم وامنیت نیروی انتظامی آمادگی خود را در  همراهی وهمکاری با این نیروی خدوم ومردمی درمبارزه با فساد و هنجار شکنی ها در جامعه اسلامی اعلام می دارد.

با ادای احترام به ارواح مطهر شهدای والامقام نیروی انتظامی، از تلاش‌ها و خدمات شبانه‌روزی فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش فراجا در جای‌ جای میهن عزیزمان ایران اسلامی قدردانی می‌کنیم و توفیق روزافزون این عزیزان را در سنگر برقراری نظم و امنیت از درگاه خداوند متعال خواهانیم.

والسلام علیکم ورحمته الله وبرکاته