طرح سلام مسجد۳بارویکردجهادتبیین و تذکر وارشاد وکمک مومنانه دراصفهان درحال اجرا می باشد

حجت‌الاسلام والمسلمین صادق زاده :((طرح سلام مسجد ۳))با رویکردجهاد تبیین ،کمک مومنانه، تولید و توزیع محتوا دینی در فضای مجازی و مبارزه با آسیبهای اجتمایی وتذکر لسانی وارشاد در اطراف محله با محوریت مساجد درچهل مسجد اصفهان برگزار گردید. جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان با اشاره به اجرای طرح […]

حجت‌الاسلام والمسلمین صادق زاده :((طرح سلام مسجد ۳))با رویکردجهاد تبیین ،کمک مومنانه، تولید و توزیع محتوا دینی در فضای مجازی و مبارزه با آسیبهای اجتمایی وتذکر لسانی وارشاد در اطراف محله با محوریت مساجد درچهل مسجد اصفهان برگزار گردید.

جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان با اشاره به اجرای طرح سلام مسجد ۳ در ماه مبارک رمضان گفت: در این طرح ۴۰ مسجد برای توزیع بسته های معیشتی پوشش داده شد.
✳️حجت الاسلام صادق زاده با بیان اینکه به هر مسجد ۱۵ بسته معیشتی اختصاص داده شد افزود : ائمه جماعات این مساجد نیز به همین تعداد بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع کردند.
وی گفت: ارزش هر بسته معیشتی حدود ۳۵۰هزار تومان و شامل برنج،گوشت، روغن،حبوبات، پنیر ،خرما ،ماکارونی و رب است.
✳️جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان افزود: در این طرح ۱۰هزار غذای گرم هم بین نیازمندان ورزنه، هرند و شهر بهارستان توزیع شد.

✳️ ریاست قرارگاه مهروامید مساجد افزود: در این طرح ۱۰هزار غذای گرم هم بین نیازمندان بامحوریت مسجدتوزیع شد.

♦️لازم به ذکر است این طرح با مشارکت موسسه امام مبین اصفهان ومجمع رهروان امربه معروف استان وقرارگاه مهروامید مساجد کشور در اصفهان درحال برگزاری است.