بیانیه مجمع درخصوص مبارزه با اراذل اوباش باهمکاری پلیس

به گزارش روابط عمومی  از اصفهان، مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان در خصوص شهادت ناجوانمردانه سرهنگ دوم علی‌اکبر رنجبر به دست اراذل و اوباش در شیراز بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است: خبر شهادت ناجوانمردانه یکی از فرزندان این خاک از نیروهای جان بر کف ناجا نشان […]

به گزارش روابط عمومی  از اصفهان، مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان در خصوص شهادت ناجوانمردانه سرهنگ دوم علی‌اکبر رنجبر به دست اراذل و اوباش در شیراز بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: خبر شهادت ناجوانمردانه یکی از فرزندان این خاک از نیروهای جان بر کف ناجا نشان از ایستادگی مردان غیور مدافع وطن است که در کنار اقتداری که دارند مظلومانه به شهادت می‌رسند.

هر جامعه‌ای مبارزه با اراذل و اوباش که وظیفه‌ای جز ناامنی و تخریب و رعب و وحشت را ندارند، جدی و بدون ملاحظه در اولویت خود قرار می‌دهند، در جمهوری اسلامی ایران هم ناجا به جد پیگیر بوده و موفقیت‌های چشمگیری داشته است.

در بخش دیگری از بیانیه این سوال مطرح شده که آیا برخورد قاطع بعد از مراحل انتظامی و حمایت جدی از عوامل نظم و امنیت کمتر بوده که ما شاهد بروز این‌گونه جنایت‌های جانسوز هستیم؟ آیا خلأ قانونی هست و یا ضعف در مباحث قضائی؟

نگاه به فرمایش امام خامنه‌ای عزیز که ضمن ضرورت برخورد با اراذل و اوباش اشاره و تصریح کردند کسانی که مورد اخافه مردم می‌شوند، روشن است که باید با آن‌ها برخورد قاطعانه و جدی صورت بگیرد، باتوجه به این فرمایش مهم و راهبردی بر همگان یک فرض قانونی و شرعی جهت اقدام مناسب را الزام می‌دهد.

مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان ضمن حمایت همه جانبه از اقدامات ارزشمند ناجا در تمام زمینه‌ها به خصوص امنیت اجتماعی و درخواست اقدام قوی دستگاه قضا با این معدود اوباش آمادگی هرگونه همکاری با نهادهای امنیتی، انتظامی و قضائی جهت ریشه‌کن کردن این آفت بزرگ که امروز به دوصورت مدرن و سنتی در جامعه ظاهر می‌شوند را دارد.