سردار استکی:موفقیت های مقاومت که فرمانده آن سردار دل ها شهید سلیمانی عزیزبود بخاطر آن بود که مردمی بود وحول محور ولایت فعالیت می کنند./تکیه بر مردم باعث تسریع وبه نتیجه رسیدن فعالیت ها وبرنامه ها خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان،جلسه مشترک شورای عالی مجمع با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی تاج زاد امام جمعه شهر بهارستان برگزار گردید . در این دیدار سردار دکتر جواد استکی رئیس مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار […]

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان،جلسه مشترک شورای عالی مجمع با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی تاج زاد امام جمعه شهر بهارستان برگزار گردید .

در این دیدار سردار دکتر جواد استکی رئیس مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت:این جلسات مایه برکت و وحدت  و هماهنگی بین مسئولین دستگاه های مختلف می باشد که باید هم قدر دان باشیم وهم مدیریت کنیم تا در همه مسائل خصوصا امربه معروف ونهی از منکردر جامعه تقویت شود.

وی به مسائل بهارستان اشاره وافزود:باید برای شهر بهارستان یک چشم انداز بلند مدت ترسیم شود آنهم با محوریت امام جمعه ونهادهای فرهنگی،اجتماعی ،عمرانی وسیاسی شهر بهارستان تا برنامه ها وفعالیت ها با یک هدف به نتیجه برسد.

دکتر استکی تصریح کرد: استاندار و مسئولین استانی امروز کار میدانی انجام دهند همان گونه که رئیس محترم جمهور خود در استان ها حضور میدانی دارند باید مسئولین استانی هم در شهرستان ها  حضور میدانی داسته باشند تا در جهت رفع مشکلات از نزدیک با مشکلات آشنا شوند.

رئیس قرارگاه منطقه ای سید الشهدا (علیه السلام) به مدیریت در عرصه های مختلف اشاره وبیان داشت: باید مدیریت جمعیت ومنابع را باید در کشور داشته باشیم تا هم در شهرک سازی های جدید زیر ساخت های آن دیده شود وهم جلوگیری از حاشیه نشینی وکارتون خوابی در شهرهای بزرگ شود.

دکتر استکی رئیس  مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر در پایان افزود: وظیفه مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکراجرای اصل هشت قانون اساسی می باشد آنهم با تکیه بر مردم ،چرا که مجمع یک سازمان مردم نهاد است و تکیه  برمردم در مسائل مختلف مایه پیشرفت برنامه وفعالیت ها بوده است امروز موفقیت های مقاومت که فرمانده آن سردار دل ها شهید سلیمانی عزیزبود بخاطر آن بود که مردمی بود که حول محور ولایت فعالیت می کنند.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی تاج زاد امام جمعه شهر بهارستان به ایام شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها اشاره واظهار داشت:مباحث خانواده فاطمی مهم ترین ویژه گی حضرت زهرا سلام الله علیها می باشد که متاسفانه خانواده های امروزی از  این الگوی اسلامی استفاده وبهره کافی و وافی را نبرده است وخیلی از مشکلات  خانوادها در جامعه امروزی نشات گرفته از همین مسئله می باشد.

وی تصریح کرد:در قرآن خداوند متعال به دو خانواده  حضرت زکریای پیامبر و همچنین خانواده حضرت زهرا اشاره کرده است که ویژه گی آن را کار خیر کردن، خواندن خداوند با امید وترس ،خاشع وخاضع بودن در برابر خدا ، نذر در خانواده ، اعتقاد به معاد وترسیدن از شر قیامت ، دست بخیر بودن وکار کردن برای خدا وخداترسی را بیان داشته است که اگر خانواده ها به این مسائل اهمیت دهند ودینی شوند خانواده ای سعادتمند و موفق خواهند بود.

امام جمعه شهر بهارستان در پایان افزود: در شهر بهارستان مشکلات بسیاری وجود دارد که نیاز به همکاری وتوجه دستگاه های استانی در مسائل فرهنگی،عمرانی واجتماعی می باشد.

در پایان جلسه حجت الاسلام والمسلمین حمیدرضا صادق زاده جانشین مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان اظهار داشت:بحمد الله  مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر شهر بهارستان با همکاری وحمایت های امام جمعه محترم شهر بهارستان فعالیت ها وبرنامه های بسیار خوبی را بصورت میدانی در شهر بهارستان دارد که باید این فعالیت ها تقویت شود.

رئیس مساجد قرارگاه مهر وامید تصریح کرد: محور بودن فعالیت ها وبرنامه باید مسجد وامام جماعت باشد وباید به سمت وسوی  مسجد محوری پیش برویم تا مبارزه با آسیب های اجتماعی در محله ها تقویت پیدا کند ومطمئنا با این کار با تلاش جهادی که انجام خواهد شد نتایج بسیار خوبی را در سطح جامعه خواهد داشت.

 

لازم بذکر در این جلسه مسئولین شهر بهارستان از جمله شهردار ، جانشین فرماندهی ناحیه امام حسین(علیه السلام) ،جانشین فرماندهی انتظامی و اعضای دفتر امام جمعه حضور داشتند.