فرمانده کل انتظامی کشور: همه ما بدهکار شهدای امنیت هستیم/ پلیس پشتیبان آمران به معروف است/ رمز پیروزی بر مشکلات کشور تبعیت محض از رهبری است.

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان فرمانده کل انتظامی کشور گفت: نیروی انتظامی اعلام آمادگی کرده است که هرکجا آمر به معروف بود طبق دستورالعمل‌هایی که وجود دارد باید از آنها حمایت شود.   سردار حسین اشتری روز چهارشنبه در یادواره شهدای امنیت در خیمه گلستان شهدای شهر […]

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان فرمانده کل انتظامی کشور گفت: نیروی انتظامی اعلام آمادگی کرده است که هرکجا آمر به معروف بود طبق دستورالعمل‌هایی که وجود دارد باید از آنها حمایت شود.

 

سردار حسین اشتری روز چهارشنبه در یادواره شهدای امنیت در خیمه گلستان شهدای شهر اصفهان با گرامیداشت یاد شهدای راه احیای امر به معروف و نهی از منکر  افزود: امروز آمران به معروف و ناهیان از منکر یک وظیفه الهی و فراموش شده را انجام می دهند و همه مسئولان باید از آنها  حمایت کنند.

 

وی اظهار داشت: این افراد به مسئولان و کسانی که متولی برخورد با ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی هستند کمک می کنند و در حوزه های مختلفی از جمله فرهنگی، فضای مجازی، اخلاقی، اقتصادی و سیاسی هم فعال هستند.

فرمانده کل انتظامی کشور افزود: این گونه نیست که امر به معروف فقط در یک موضوع فرهنگی صورت گیرد بلکه در موضوعات مختلف انجام می شود و باید این وظیفه گسترش پیدا کند و ما هم وظیفه داریم که از آنها حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه امروز کشور ما از نظر امنیت در شرایط بهتری قرار دارد، گفت: همه ما بدهکار شهدای راه امنیت کشور هستیم و باید قدردان آنها باشیم.

سردار اشتری اظهار داشت: امروز همه اقشار با سلایق مختلف حتی آنها که غیر مسلمان هستند برای شهدای ما  احترام قائلند زیرا می دانند امنیت و ثباتی که در کشور و حتی در منطقه وجود داریم به برکت خون این شهدا بدست آمده است.

وی با بیان اینکه شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای امنیت همیشه برای ما عزیز هستند، گفت: شاید تا کنون محفلی بطور اختصاصی برای شهدای امنیت نداشتیم و اگر هم بوده این محافل محدود بودند.

وی  به ۲ نعمت سلامت و امنیت اشاره کرد و  اظهار داشت: امروز به لطف الهی و عنایات خاصه حضرت مهدی (عج) و زحماتی که مسئولان و کادر درمانی کشیدند شرایط کشور ما از نظر سلامت بهتر شده است هرچند که باید همچنان شیوه نامه ها رعایت شوند.

 

سردار اشتری اضافه کرد: در روزهای ابتدایی انقلاب تلاش های زیادی کردند تا انقلاب را از بین ببرند و در سال های اخیر هم با ایجاد فتنه ها و آشوب ها خواستند به این انقلاب ضربه بزنند اما با هوشیاری و درایت رهبر معظم انقلاب و جانفشانی شهدای امنیت کاری از پیش نبردند.

وی با اشاره به حوادث پنجم آذر در شهر اصفهان تاکید کرد: لازم است از مردم شهید پرور و ولایتمدار اصفهان که  همیشه در صحنه بوده و با هوشیاری خود دشمن را در این حوادث ناکام گذاشتند تقدیر و تشکر شود.

وی خاطر نشان کرد: تجمع کشاورزان در وهله اول یک موضوع صنفی بود که مسئولان باید به مطالبات کشاورزان عزیز رسیدگی کنند اما در ادامه کسانی که  آرامش مردم را نمی توانستند ببینند و از  سوی معاندان و سلطنت طلب ها و کسانی که به هیچ عنوان دلسوز مردم نیستند پشتیبانی و وارد میدان شدند و این مساله را بهانه ای کردند تا در امنیت این شهر خدشه وارد کنند.

 

فرمانده کل انتظامی کشور ادامه داد: مردم اصفهان راه صحیح را تشخیص دادند و مسیر خود را از آنان جدا کردند و با هوشیاری خود نقشه دشمن را نقش بر آب کردند.

سردار اشتری به حضور گسترده و پرشور مردم اصفهان در نماز باران اشاره کرد و اظهار داشت: از همه مردم شریف استان و شهر اصفهان جای تقدیر دارد که با هوشیاری در صحنه حضور یافتند و مجدد به دنیا پیام دادند که مردم اصفهان با شهدای خود عهد و پیمان بستند، این عهد و پیمان ناگسستنی است و پای امام و شهدای انقلاب تا آخر ایستاده اند.

سردار اشتری با بیان اینکه  می دانیم مشکلات اقتصادی وجود دارد و باید مسئولان برای رفع این مشکلات قدم بردارند، گفت: به مردم اطمینان می دهم که  رهبر معظم انقلاب مدافع واقعی آنان است و امیدواریم با راهنمایی ها و هدایت های ایشان مشکلات از پیش پای مردم برداشته شود.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران رمز فائق آمدن بر مشکلات کشور را تبعیت از رهبر معظم انقلاب دانست و اظهار داشت: ما همه ارادت خود را به شهدا اعلام کرده ایم اما اگر امروز بخواهیم راه این شهدا را برویم و آنها را از خود راضی کنیم  باید منویات ولایت فقیه را دنبال کنیم و بدانیم  که هرکجا که از ایشان پیروی کردیم موفق می شویم  و هرکجا که نافرمانی صورت بگیرد با شکست مواجه خواهیم شد.