سردار استکی:دونعمت سلامتی و امنیت تا زمانی که هست، مردم توجه ندارند ولی وقتی از دست دادند به ارزش‌آن پی‌ می‌برند.

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان سردار دکتر جواد استکی در یادواره شهدای مدافعان امنیت اظهار داشت: این یادواره به همت عزیزانی که در امنیت نقش مهمی دارند برگزار شد و اولین یادواره‌ای است که با همت ارگان‌های مختلف برگزار می‌شود و امیدواریم در استان های دیگر تشکیل […]

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان سردار دکتر جواد استکی در یادواره شهدای مدافعان امنیت اظهار داشت: این یادواره به همت عزیزانی که در امنیت نقش مهمی دارند برگزار شد و اولین یادواره‌ای است که با همت ارگان‌های مختلف برگزار می‌شود و امیدواریم در استان های دیگر تشکیل شود.

سردار جواد استکی افزود: این یادواره برای گرامیداشت شهدای امنیت در ارتش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، اداره کل اطلاعات، امر به معروف و نهی از منکر و دستگاه قضایی استان برگزار شد که جان خود را دادند تا امروز ما در امنیت باشیم.

وی با بیان اینکه قرار است کنگره شهدای امنیت با محوریت فرماندهی کل انتظامی در تهران برگزار شد، اضافه کرد: این شهدا برای حفظ قرآن و عترت و اسلام و انقلاب جان خود را در طبق اخلاص قرار دادند.

سردار استکی اظهار داشت: از مجموع ۲۳ هزار شهید استان، ۶ هزار نفر در غائله‌های کردستان و سیستان و بلوچستان و گنبد قبل از جنگ تحمیلی جان خود را فدا کردند و پس از جنگ نیز این کاروان شهدای امنیت ادامه دارد.

وی ادامه داد: ۲ نعمت سلامتی و امنیت تا زمانی که هست، مردم توجه ندارند ولی وقتی از دست دادند به ارزش‌آن پی‌ می‌برند.

وی گفت:  امروز وقتی به کشورهای اطراف خود نگاه می‌کنیم مردم برخی از این کشورها صبح وقتی که از خانه خارج می‌شوند، امیدی به بازگشت ندارند و چه بسا بر اثر بمب گذاری یا ترور عملیات پهبادی به شهادت برسند.

 

استان اصفهان افزون بر ۲۳ هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.