۲ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در خراسان جنوبی کشف شد

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جواد بخشی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته مأموران پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی هنگام کنترل خودروهای عبوری در مبادی و ورودی استان ۶ اتوبوس حامل کالای قاچاق را متوقف […]

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جواد بخشی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته مأموران پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی هنگام کنترل خودروهای عبوری در مبادی و ورودی استان ۶ اتوبوس حامل کالای قاچاق را متوقف و بازرسی کردند.

وی افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی خودروها انواع کالای قاچاق شامل البسه خارجی، کفش و لوازم خانگی خارجی کشف کردند که ارزش ریالی کالای مکشوفه توسط کارشناسان مربوطه حدود ۲ میلیارد ریال برآورد شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان جنوبی افزود: ماموران در این رابطه ۶ متهم دستگیر کردند که متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ بخشی خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت های غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.