اهداف ستاد عتبات عالیات با اهتمام بیشتری دنبال می‌شود

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی ظهر یکشنبه در جلسه ستاد عتبات عالیات استان البرز که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، افزود: فعالیت‌های این ستاد در داخل و خارج استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. وی ادامه […]

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی ظهر یکشنبه در جلسه ستاد عتبات عالیات استان البرز که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، افزود: فعالیت‌های این ستاد در داخل و خارج استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: مرمت و بازسازی عتبات عالیات در این ستاد برنامه ریزی می‌شود و مردم نیز همراهی بسیار خوبی با این اهداف ارزشمند دارند.

عبداللهی گفت: مقرر شد فعالیت و کار ستاد با قدرت بیشتری ادامه داشته باشد و در این راستا اطلاع رسانی بهتری با مشارکت صدا و سیما و ابزارهای مختلف سایر دستگاه‌ها نیز صورت گیرد.

وی افزود: با اطلاع رسانی می‌توان مشارکت بیشتری را جلب کرد و روند رسیدگی به اماکن متبرکه نیز تسریع شود.

استاندار البرز گفت: در خصوص مراسم اربعین سالار شهیدان نیز درصدد هستیم برای سال ۱۴۰۱ بستری لازم را جهت خدمتگزاری بیشتر به مردم عزیز در راستای این اقدام فرهنگی داشته باشیم.

وی افزود: امید است با پیش بینی‌های صورت گرفته سال آینده بتوانیم بیش از سنوات گذشته در خدمت عاشقان آقا ابا عبدالله الحسین (ع) باشیم.