خدمت به اسلام نه منصب می‌شناسد نه جایگاه

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان اظهار کرد: ما در خدمت به نظام، مردم و اسلام بازنشستگی نداریم و قطعا هر کسی باید همواره […]

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان اظهار کرد: ما در خدمت به نظام، مردم و اسلام بازنشستگی نداریم و قطعا هر کسی باید همواره در طول عمر بنای خدمت داشته باشد.

وی با بیان اینکه ممکن است لباس خدمت عوض شود و در ظاهر فرق کند اما در عمل بنای خدمت همواره باید مد نظر باشد گفت: اسلام به ما یاد داده که از ابتدا تا پایان در مسیر خدمت به نظام اسلامی باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به بخشی از خدمات سردار فرجی و تقدیر از زحمات مجاهدانه ایشان افزود: سردار در ۴۰ سال خدمت به کشور، در جریان‌های مختلف حضور داشت از جنگ با رژیم بعثی تا جبهه مقاومت و مقابله با کرونا.

وی با بیان اینکه آنچه برای ما مهم بوده خدمت‌گذاری برای اسلام است و مهم نیست منصب و جایگاه کجا باشد عنوان کرد: یکی از مسائل مهم در هنگام تکریم این است که در پیشگاه خداوند روسفید باشد که برخورداری از فرهنگ بسیجی و در کنار مردم بودن این مهم را میسر می‌کند.

نماینده مردم همدان در خبرگان رهبری نیز با بیان اینکه باید حواسمان باشد مصداق درخت بی‌ثمر نباشیم گفت: سردار فرجی همواره یار و یاور مردم بوده و در مسیر خدمت قدم برداشته است.

آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی با اشاره به اینکه انسان باید خود را پالایش کند و ببیند چه کاری در طول عمر خود انجام داده است گفت:  برخی‌ نیت خیرند و برخی نیت شر که نمونه زیادی از این موارد داریم که افرادی منشا شر شدند و ۱۷ هزار نفر را در کف خیابان‌ها کشتند و امروز در هم در رکاب دشمن هستند که باید به عواقب کار خود فکر کنند.

وی با بیان اینکه فرصت‌های طلایی فوری از بین می‌رود و بنابراین باید خود را بسازیم افزود: انقلاب اسلامی با عظمت از لابلای رشادت‌ها و مجاهدت‌های شهدا به رهبری امام (ره) نشات گرفته است که باید در حفظ آن بکوشیم.