یکی از روش‌های تقابل استکبار جهانی با انقلاب، فشار اقتصادی بر مرم است

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از ایسنا، سردار مظاهر مجیدی یک‌شنبه ۲۱ آذرماه در مراسم تکریم و معارفه جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، اظهار کرد: روش‌های تقابل دشمن با انقلاب اسلامی در هر مقطع شکل جدیدی داشته است و امروز بعد از چهل سال از […]

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از ایسنا، سردار مظاهر مجیدی یک‌شنبه ۲۱ آذرماه در مراسم تکریم و معارفه جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، اظهار کرد: روش‌های تقابل دشمن با انقلاب اسلامی در هر مقطع شکل جدیدی داشته است و امروز بعد از چهل سال از خود گذشتگی، دشمن متوجه شد که از طریق درگیری نظامی نمی‌تواند با این نظام مقابله کند.

مجیدی تصریح کرد: یکی از روش‌هایی که استکبار جهانی انجام می‌دهد، استفاده از بستر اجتماعی و فشار اقتصادی بر مردم است اما در این مقطع از تاریخ، وقتی دولت آقای رئیسی روی کار آمد، نقطه امیدی در دل مردم روشن شد.

وی با بیان اینکه مجموعه نهاد سپاه که بر گرفته از مردم است، ادامه داد: انقلاب اسلامی با وجود این نهاد در برابر استکبار ایستاده و لازم است روز به روز با ساختار جدیدی خود را آماده کند و در برابر دشمن بایستد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) مطرح کرد: سردار مهدی فرجی یکی از رزمنده‌ها بود که چهار دهه در سخت‌ترین شرایط پای کار بود و یک مدیر جهادی انقلابی است که چهل سال مجاهدت کرد. سردار فرجی در برابر کرونا نیز در خط مقدم تلاش کردند.

مجیدی ادامه داد: سردار فرجی، خصوصیت بارزی دارد و یکی از خصوصیات ایشان این است که حلال مشکلات بود و تلاشش بر این بود مشکلی از مشکلات را حل کند.

وی خاطرنشان کرد: ایشان نمادی از سپاه بود ‌که خیلی از پاسداران امروز به واسطه ایشان به سپاه ورود کردند 
سردار فرجی خود را برای انجام ماموریت وقف کردند. 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) با بیان اینکه لازم بود برای آینده سپاه تدبیری شود و یکی از جوانان ورود کنند، توضیح داد: سردار بهاریان در گردان‌های آتش، گردان پیاده و تیپ انجام وظیفه داشته و خوش درخشیدند و امروز توفیقی شد که از این برادر به عنوان جانشین استان، استفاده کنیم.

مجیدی در پایان، بیان کرد: به دلیل تجربه سردار فرجی از امروز همچنان در سپاه هستند و از تجارب ایشان برای نسل آینده استفاده کنیم‌.

انتهای پیام