آزمون تیتر یک رسانه‌های روسیه/بازتاب گسترده توافق ستاره ایرانی با لیون+عکس

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری فارس، نشریه «اکیپ» فرانسه روز گذشته از توافق شخصی سردار آزمون مهاجم تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه زنیت با لیون خبر داد. در همین رابطه رسانه های معتبر روسیه این خبر را بازتاب گسترده ای دادند. خبرگزاری رسمی […]

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری فارس، نشریه «اکیپ» فرانسه روز گذشته از توافق شخصی سردار آزمون مهاجم تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه زنیت با لیون خبر داد.

در همین رابطه رسانه های معتبر روسیه این خبر را بازتاب گسترده ای دادند. خبرگزاری رسمی روسیه(تاس) در این زمینه نوشت: سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت تصمیم خود را گرفت و می خواهد فوتبالش را در لیگ فرانسه به همراه لیون ادامه دهد.

سایت «اسپورت بی سی» روسیه نیز در این زمینه نوشت: باشگاه لیون با سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت به توافق رسید و با پرداخت تنها ۳ میلیون یورو می خواهد این بازیکن را به خدمت بگیرد.

سایت «اسپورت ام کی» روسیه نیز درباره انتقال ستاره ایرانی، نوشت: سردار آزمون با لیون به توافق رسیده و می خواهد به لیگ روسیه برود. زنیت چاره ای جز به رضایت ندارد چون اگر در پایان فصل آزمون را نگه دارد چیزی عایدش نمی شود و این بازیکن مجانی تیم را ترک می کند.

طبق اعلام نشریه فرانسوی آزمون با قراردادی ۴ و نیم ساله راهی لیون خواهد شد. مهاجم ملی پوش کشورمان از سال ۲۰۱۹ برای زنیت بازی می کند. او در طول کمتر از ۳ سال موفق شد ۳ قهرمانی در لیگ برتر روسیه کسب کند. همچنین آزمون یک بار عنوان آقای گلی لیگ روسیه را نیز کسب کرد.