دستگاه‌های نظارتی و اجرایی راه را برای سرمایه‌گذار هموار کنند

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ علیرضا بهنام رئیس دادگاه بخش مارگون با اشاره به ظرفیت و پتانسیل شهرستان مارگون گفت: شایسته است از سرمایه‌گذاران و کمک به رفع موانع سرمایه‌گذاری در استان و سرمایه‌گذارانی که از نظر مالی […]

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ علیرضا بهنام رئیس دادگاه بخش مارگون با اشاره به ظرفیت و پتانسیل شهرستان مارگون گفت: شایسته است از سرمایه‌گذاران و کمک به رفع موانع سرمایه‌گذاری در استان و سرمایه‌گذارانی که از نظر مالی و تعهد اخلاقی مورد تایید هستند،  حمایت کنیم.

وی افزود: دستگاه‌های نظارتی و اجرایی راه را برای سرمایه‌گذار هموار کنند تا بتوانیم از این طریق اشتغالی زایی ایجاد کنیم.

رئیس دادگاه عمومی مارگون گفت: با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب و شعار سال، رفع موانع تولید باید در اولویت کاری مدیران قرار گیرد.

بهنام با اظهار اینکه برای برطرف کردن مشکلات و موانع سرمایه‌گذاران ابتدا باید از طریق قوانین اقدام کرد، گفت: اگر قوانین کار ساز نبود، می‌توان از طریق ستاد های تسهیل و اقتصاد مقاومتی، که حکم حکومتی دارد در جهت رفع مشکلات سرمایه‌گذاران گام برداشت.

وی افزود: با حمایت از سرمایه گذاران و تأمین امنیت و مهیا کردن زمینه سرمایه گذاری، فاز دوم کارخانه سیمان مطالعات آن انجام شود و به حول و قوه الهی در آینده ای نه چندان دور راه اندازی خواهد شد.

بهنام رئیس دادگاه عمومی مارگون در پایان اظهار داشت: اگر بتوانیم زمینه اشتغال مردم را در شهرستان مارگون فراهم‌ کنیم ، گام‌ مهمی در راستای پیشگیری از وقوع جرم ، افزایش تولید و اشتغال و همچنین یک‌ گام مهمی ‌در راستای تحقق فرمایشات مقام‌ معظم رهبری و خدمت به مردم برداشته ایم.

گفتنی است؛ این نشست فرماندار شهرستان مارگون وعلیرضا بهنام رئیس دادگاه بخش مارگون و مدیر عامل کارخانه و مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.