مکتب شهید سلیمانی باید به نسل جوان معرفی شود

– اخبار استانها –  به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، حجت‌الاسلام سیدمحسن حسینی دیباجی در جمع پاسداران سپاه ناحیه سمنان اظهار داشت: گسترش و عمل به اخلاق اسلامی و آموزه‌های دین مبین اسلام یکی از نیازهای ضروری جامعه امروز است. وی با […]

– اخبار استانها –

 به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، حجت‌الاسلام سیدمحسن حسینی دیباجی در جمع پاسداران سپاه ناحیه سمنان اظهار داشت: گسترش و عمل به اخلاق اسلامی و آموزه‌های دین مبین اسلام یکی از نیازهای ضروری جامعه امروز است.

وی با اشاره به کارشکنی‌های دشمنان علیه دین اسلام گفت: آن‌ها در تلاش برای محو اخلاق و آموزه‌های دینی و اسلامی در جوامع اسلامی هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان مکتب حاج قاسم سلیمانی را مکتبی الهی دانست و گفت: این مکتب در جامعه باید ترویج و به نسل امروز شناسانده شود.

 حجت‌الاسلام حسینی دیباجی بیان کرد: عزت نفس یکی از اصول اخلاقی است که همواره در رفتار و اعمال امامان و بزرگان دین وجود داشته است و این بدین معناست که همه انسان‌ها به ویژه مؤمنان باید از چه موجب ذلت و خواری است دوری کنند و عزت نفس خود را حفظ کنند.

وی با بیان اینکه عزیز یکی از اسماء الله است و ۹۲ مرتبه در قرآن تکرار شده است گفت: عزیز یعنی غیرقابل نفوذ یا شکست‌ناپذیر و این اصلی است که هر مؤمنی باید در مقابل زورگویی و زورگویان از خود نشان دهند و آن را در خود تقویت کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: رعایت تقوای الهی یکی از مواردی است که موجب تقویت عزت نفس در انسان می‌شود؛ تقوا یعنی حرمت خودمان را حفظ کنیم و از چارچوب‌های دینی تجاوز نکنیم.

حجت‌الاسلام حسینی دیباجی گفت: حاج قاسم سلیمانی از مجاهدان فی سبیل الله است و چون در راه خدا جهاد کرد و در همان را نیز به شهادت رسید نزد خدا عزیز و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مکتب سلیمانی فاتح منطقه و جهان است“شاخص‌های مکتب سلیمانی” ۱۰۰ هزارتایی شد/ دو کتاب جدید درباره “حاج قاسم” در کتابفروشی‌هاراز استقبال از یک کتاب؛ «مکتب سلیمانی» به چاپ سی و هفتم رسید

وی بیان کرد: اعتقاد به خدا، ایمان و بندگی موجب عزت و سربلندی انسان نزد خداوند متعال در دنیا و آخرت می‌شود؛ بنابراین هر فردی که دنبال عزت دنیایی و اخروی است باید بداند که تنها کسی که به انسان عزت می‌دهد؛ خداوند است.