اهداء جهیزیه به زوج‌های نیازمند در حاشیه نمایشگاه اقتصاد مقاومتی ابرکوه

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس از ابرکوه، به منظور گرامیداشت هفته بسیج، به همت بسیج سازندگی، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها و انجمن سرو نگین بی همتای کویر، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، عرضه و فروش […]

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس از ابرکوه، به منظور گرامیداشت هفته بسیج، به همت بسیج سازندگی، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها و انجمن سرو نگین بی همتای کویر، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، عرضه و فروش محصولات مشاغل خانگی در آستان مقدس امامزاده احمد(ع) دایر شد.

در این نمایشگاه ۳۰ غرقه شامل صنایع دستی، صنایع بافتنی، فرآورده های لبنی محلی، پخت نان محلی، ترشیجات و خشکبار، سبزیجات خشک و گیاهان دارویی با هدف معرفی و حمایت از مشاغل خانگی برپا شده است.

مدیر موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در حاشیه این نمایشگاه و در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: رزمایش کمک های مؤمنانه در قالب تهیه بسته های معیشتی و تأمین پنج سری جهیزیه برای زوج های یتیم و نیازمند ساکن روستا و شهر ابرکوه صورت گرفت.

رحیمه اسحاقی ارزش اقلام تهیه شده برای نوعروسان را یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: یخچال، فریزر، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، چرخ گوشت، آبمیوه گیری، فرش، جاروبرقی، پلو پز، سرویس چینی، سرویس قابلمه، پتو، بخاری و … از جمله اقلام جهیزیه های مذکور بوده است.

گفتنی است نمایشگاه اقتصاد مقاومتی به مدت پنج روز صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در محل امامزاده احمد(ع) دایر است.