دپوی ۲۰ هزار لیتر روغن مایع احتکاری در چابهار

ابراهیم کوچک زائی امروز در گفت گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: با کسب خبری مبنی بر احتکار مقادیر زیادی روغن مایع خوراکی در یک انبار کالا واقع در یکی از خیابان های چابهار، بررسی موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.  وی افزود: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز […]

ابراهیم کوچک زائی امروز در گفت گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: با کسب خبری مبنی بر احتکار مقادیر زیادی روغن مایع خوراکی در یک انبار کالا واقع در یکی از خیابان های چابهار، بررسی موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت. 

وی افزود: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان با کنترل نامحسوس محل و اطمینان از صحت موضوع روز گذشته به همراه تیمی از بازرسان اداره تعزیرات و اداره صنعت و معدن وارد عمل شدند. 

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار تصریح کرد: در بازرسی از این انبار مقدار ۲۰هزارو یکصد لیتر روغن مایع خوراکی احتکار شده کشف شد. 

 کوچک زائی خاطرنشان کرد: ارزش ریالی کالای های کشف شده توسط کارشناسان اداره گمرک۵ میلیارد ریال برآورد شده است. 

وی  با اشاره به اینکه احتکار کالا یکی از عوامل اصلی اخلال در بازار و نظام توزیع کالای های اساسی کشور است با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با این پدیده شوم از شهروندان خواست هرگونه اخبار مربوط به قاچاق و احتکار کالا را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.