دو هزار و ۲۵۶ پرونده قاچاق کالا در تعزیرات خراسان‌جنوبی مختومه شد

حسین حسن‌پور در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهارکرد: در هشت ماهه سال جاری در حوزه کالا و خدمات هزار و ۸۹۱ پرونده به شعب تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی وارد شده است. مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه هزار و ۸۷۱ پرونده نیز در حوزه تخلفات کالا و خدمات نیز مختومه شده است، […]

حسین حسن‌پور در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهارکرد: در هشت ماهه سال جاری در حوزه کالا و خدمات هزار و ۸۹۱ پرونده به شعب تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی وارد شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه هزار و ۸۷۱ پرونده نیز در حوزه تخلفات کالا و خدمات نیز مختومه شده است، بیان‌کرد: متخلفین به ۶۹ میلیارد و ۴۸۵ میلیون و ۶۸۹ هزار ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

حسن پور در زمینه جرائم مرتبط با قاچاق کالا و ارز نیز گفت: از ابتدای سال تا پایان آبان ماه نیز دو هزار و ۲۴۹ پرونده در بخش قاچاق کالا و ارز به شعب تعزیرات در خراسان‌جنوبی وارد شده و در همین بخش نیز دو هزار و ۲۵۶ پرونده مختومه شده است.

وی افزود: متخلفین در این بخش نیز به دو هزار و ۶۹ میلیارد و ۳۴۰ میلیون و ۴۳۸ هزار ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی اظهارکرد: در بخش بهداست، دارو و درمان نیز در هشت ماهه سال جاری تعداد ۶۹۰ پرونده به شعب تعزیرات حکومتی وارد شده و ۶۹۱ پرونده نیز مختومه شده است.

حسن پور یادآور شد: متخلفان در این بخش نیز به ۲۰ میلیون و ۸۶ هزار ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

وی با اشاره به اینکه در هشت ماهه سال ۱۴۰۰ تعداد ۳۶۱ اکیپ بازرسی داشتیم که هزار و ۲۹۰ بازرسی از اصناف انجام دادند، گفت: در این بازرسی‌ها تعداد ۲۱۳ واحد دارای تخلف بوده و به ۴۹۱ واحد نیز تذکر داده شده است.