سرمایه‌گذاری دشمن برای انحراف کشیدن زنان

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباسعلی گرزین، شامگاه چهارشنبه در همایش دختران حاج قاسم اظهار کرد: نقش زنان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بسیار قوی تر از مردان است و سرمایه گذاری دشمنان برای به انحراف کشیدن زنان جامعه به دلیل […]

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباسعلی گرزین، شامگاه چهارشنبه در همایش دختران حاج قاسم اظهار کرد: نقش زنان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بسیار قوی تر از مردان است و سرمایه گذاری دشمنان برای به انحراف کشیدن زنان جامعه به دلیل اثر گذاری این قشر جامعه است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: کشور ایران در طول تاریخ همواره پرچمدار فرهنگ سازی و توحید در جهان بوده است اما دشمنان ما از بی‌کفایتی پادشاهان ایران در سال های پیش از انقلاب سوء استفاده کردند و ما را به عقب راندند، ولی با رشادت های رزمندگان اسلام بار دیگر بعد از انقلاب به دوران شکوهمند خود بازگشتیم.

وی با یادآوری واقعه خونبار پنجم آذر گرگان گفت: مأموران پهلوی به حرم امام رضا (ع) حمله کرده و مردم را به خاک خون کشیدند، این خبر شاید بیش از همه جا در گرگان بازتاب داشت و بیش از ۵۰ هزار نفر از مردم کسب و کارها را تعطیل کرده و از همه شهرها و روستاهای اطراف جمع شدند تا در راهپیمایی شرکت کنند.

وی با بیان این مطلب که مأموران جنایتکار رژیم طاغوت مردم را به گلوله بسته، عده‌ای را مجروح و ۱۴ نفر را به شهادت رساندند افزود: شهدا حافظان عزت و تاریخ این مرز و بوم شدند و شما دانش آموزان پرچمدارانی هستید که با افتخار ادامه دهنده راه آنها هستید.

گرزین، شهید مصطفی احمدی روشن که با تلاش زیاد توانست ایران را به باشگاه هسته ای دنیا پیوند بزند را به عنوان یک الگوی کامل برای نوجوانان نام برد و افزود: دشمنان ما توانمندی این شهید بزرگوار را به خوبی شناختند و به همین دلیل وی را به شهادت رساندند، اما راه مصطفی راهی نیست که قطع شود.

وی ادامه داد: دختران حاج قاسم و رهبر کبیر انقلاب این ظرفیت را دارند که هم خودشان ادامه دهنده راه پر افتخار شهدا باشند و هم در آینده بزرگانی مثل شهید احمدی روشن و حاج قاسم را در دامان خود پرورش دهند.