یادواره شهدای ورزشکار استان البرز برگزار شد

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری برنا استان البرز،این یادواره عصر امروز چهارشنبه با حضور سردار علی بلالی مشاور فرمانده هوافضای سپاه ،سرهنگ قلی پور رییس سازمان بسیج ورزش کشور، جمعی از خانواده شهدای ورزشکار،شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت و جمعی از فعالان […]

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری برنا استان البرز،این یادواره عصر امروز چهارشنبه با حضور سردار علی بلالی مشاور فرمانده هوافضای سپاه ،سرهنگ قلی پور رییس سازمان بسیج ورزش کشور، جمعی از خانواده شهدای ورزشکار،شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت و جمعی از فعالان ورزش به انجام رسید.

مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در این مراسم با قدردانی از تمام کسانی که در برگزاری این یادواره همراهی کردند گفت: به همه شهدای انقلاب اسلامی خصوصا شهدای ورزشکار و خانواده معزز آنها ادای احترام می کنم.

مشاور فرمانده هوافضای سپاه پاسداران نیز در این مراسم با بیان اینکه شهدا نیازی به برگزاری چنین برنامه هایی ندارند گفت: ما برای اینکه راه را گم‌ نکنیم این جلسات و همایش ها را برگزار می کنیم.

سردار علی بلالی افزود: شهدا با جانفشانی اجازه ندادند یک وجب از خاک این سرزمین جدا شود و ما باید قدردان شهدا،جانبازان و شهیدان جاوید الاثر و خانواده آنها باشیم و آنها را تکریم کنیم.

وی ادامه داد:برگزاری این جلسات نشانگر آن است که به گفته مقام معظم رهبری ما برای آینده کشورمان و در نهایت رسیدن به تمدن نوین اسلامی در حال حرکت و تلاش هستیم.

سردار بلالی ادامه داد : شهدا اقتدار و قدرت کنونی کشور را به ما هدیه داده اند به گونه ای که امروز نیروهای هوافضای ما به پهبادهای دشمن اخطار می دهند و در نهایت با سامانه پدافندی بومی آن را منهدم می کنند و این‌ حاصل کار شهدا است.

وی خاطرنشان کرد: اقتدار ما به واسطه ایستادگی و مقاومت است و ما برای رسیدن به این جایگاه شهید داده ایم و باید آن را قدر بدانیم.

گفتنی است در بخشی ویژه در کنار تقدیر از خانواده شهدای ورزشکار یکی از شهدای گمنام تازه تفحص شده ۸ سال دفاع مقدس به شکل نمادین در حضور حاضران تشییع وبه آن ادای احترام شد.

 

بیشتر بخوانید: