قول می دهیم موانع تولید در کشور را حذف کنیم

محسن صالحی نیا، سوم آذر ماه در حاشیه جشن شکرگذاری تحقق تولید ۱۴۰۱۴ تن محصول نهایی مجتمع صنعتی اسفراین، اظهار کرد: ما پشتیبانی کننده تمامی فعالیت های صنعتی در کشور هستیم و قول می دهیم با مدیریت محدودیت های حوزه اقتصاد کلان، تمام تلاش خود را برای برداشتن موانع انجام دهیم. وی تاکید کرد: فولاد […]

محسن صالحی نیا، سوم آذر ماه در حاشیه جشن شکرگذاری تحقق تولید ۱۴۰۱۴ تن محصول نهایی مجتمع صنعتی اسفراین، اظهار کرد: ما پشتیبانی کننده تمامی فعالیت های صنعتی در کشور هستیم و قول می دهیم با مدیریت محدودیت های حوزه اقتصاد کلان، تمام تلاش خود را برای برداشتن موانع انجام دهیم.

وی تاکید کرد: فولاد اسفراین نمونه بارز تحقق شعار مانع زدایی و رفع موانع تولید در کشور است و با فعالیت هایی که در این مجموعه انجام گرفته، رکوردهای خوبی برجای گذاشته شده است.

صالحی نیا خاطرنشان کرد: پشتیبان تمام فعالیت های خوب و توسعه ای صنایع هستیم تا بیش از گذشته شاهد پیشرفت های کشور باشیم.

وی با اشاره به مجتمع صنعتی فولاد اسفراین گفت: چندین صنعت بزرگ در ارتباط با فولاد که در واقع صنایع پایین دستی مجتمع فولاد اسفراین محسوب می شوند، در این استان راه اندازی شده و مشغول به کار هستند.

وی گفت: یکی از مسائل مورد تاکید ما در وزارت صمت، توجه صنایع بر جلوگیری از خام فروشی است که باید در مجتمع های صنعتی مورد تاکید قرار گیرد.

انتهای پیام