نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در گرگان افتتاح شد/ عرضه مستقیم محصولات تولیدی کارآفرینان دست مصرف‌کننده +تصاویر

میثم مرادی ظهر امروز با گرامیداشت هفته بسیج در گفت و گو با خبرنگار فارس از گرگان، اظهار کرد: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی امروز با حضور فرمانده سپاه ناحیه گرگان افتتاح شد که این نمایشگاه به مدت ۱۰ روز در پارک‌شهر گرگان دایر خواهد بود. وی تصریح کرد:یکی از اقداماتی که در بسیج سازندگی انجام می‌دهیم […]

میثم مرادی ظهر امروز با گرامیداشت هفته بسیج در گفت و گو با خبرنگار فارس از گرگان، اظهار کرد: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی امروز با حضور فرمانده سپاه ناحیه گرگان افتتاح شد که این نمایشگاه به مدت ۱۰ روز در پارک‌شهر گرگان دایر خواهد بود.

وی تصریح کرد:یکی از اقداماتی که در بسیج سازندگی انجام می‌دهیم راه‌اندازی نمایشگاه‌های فصلی در شهرستان گرگان است و این نمایشگاه اقتصاد مقاومتی به همت کارآفرینان صندوق قرض الحسنه تشکیل شد.

 

*افتتاح نمایشگاه اقتصادمقاومتی با ۱۰ غرفه و ۲۰ کارآفرین در پارک‌شهر گرگان

 

مسوول بسیج سازندگی شهرستان گرگان ابراز کرد: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شهرستان گرگان در قالب ۱۰ غرفه و ۲۰ کارآفرین در پارک‌شهر گرگان دایر خواهد بود.

مرادی حذف واسطه‌گران را در عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در راستای رونق‌اقتصادی توانسته بسیار خوب عمل کند و کارآفرینان به صورت مستقیم و بدون حضور واسطه‌گران می‌توانند محصولات خودشان را به دست مصرف‌کنندگان برسانند.

وی در خصوص برپایی نمایشگاه دائمی اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد: طی جلساتی که با شهرداری گرگان در این زمینه صورت گرفت قرار شد فضای مناسبی را در اختیار ما قرار دهند تا بتوانیم یک نمایشگاه دائمی در حوزه اقتصادمقاومتی ایجاد کنیم.

 

* مجموعه دولتی پای کار بیایند تا بتوانیم گام مثبتی برای کارآفرینان برداریم

مسوول بسیج سازندگی شهرستان گرگان گفت: با توجه به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری«مدظله العالی» به عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری شد نگاه ما بر این است که مجموعه دولتی پای کار بیایند تا بتوانیم در حوزه اقتصاد مقاومتی حرفی برای گفتن داشته باشیم و بتوانیم گام مثبتی برای کارآفرینان برداریم.