شرکت بیش از ۲۶ هزار بسیجی خوزستانی در رزمایش

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرنگار مهر، سردار سرتیپ حسن شاهوارپور پیش از ظهر امروز چهارشنبه در نمایش اقتدار ۱۰ هزارنفری بسیجیان استان خوزستان همزمان با سراسر کشور با و حضور مسئولان استان اظهار کرد: امروز بیش از ۲۶ هزار بسیجی در ۲۸ شهرستان خوزستان […]

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرنگار مهر، سردار سرتیپ حسن شاهوارپور پیش از ظهر امروز چهارشنبه در نمایش اقتدار ۱۰ هزارنفری بسیجیان استان خوزستان همزمان با سراسر کشور با و حضور مسئولان استان اظهار کرد: امروز بیش از ۲۶ هزار بسیجی در ۲۸ شهرستان خوزستان رزمایش دارند.

وی افزود: با گذشت چند دهه از پیروزی انقلاب اسلامی امروز باز هم بسیج با همان صلابت، اقتدار و پایمردی برای دفاع از ارزش‌های میهن اسلامی همچنان پای کار است.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان با تقدیر از تمامی فرماندهان سپاه، ارتش، نیروی انتظامی، بسیج اقشار، ورزشکاران، طلاب و مسئولان استانی تصریح کرد: امام راحل فرمودند که «بسیج لشکر مخلص خداست» و مقام معظم رهبری نیز فرمودند که «بسیج در دوران جنگ درخشید» بنابراین اخلاص و خدمت در راه خدا، ایثار، فداکاری، عمل به تکلیف، استقامت، شهادت‌طلبی و جهاد در راه خدا جلوه‌هایی از برجستگی نیروهای بسیج است.

سردار سرتیپ شاهوارپور با اشاره به اینکه یکی از مأموریت‌های بسیج در استان خوزستان جذب، سازمان‌دهی و آموزش در رده‌های مختلف است، ادامه داد: تجهیز و توسعه زیرساخت‌های لازم، اجرای فعالیت‌های فرهنگی و تلاش برای زنده نگه‌داشتن فرهنگ شهادت و منش شهدا، تشکیل و راه‌اندازی گردان‌های سایبری، تشکیل و سازمان‌دهی گروه‌های جهادی برای رسیدگی به مناطق محروم، ساخت منازل مسکونی و مدارس، آب‌رسانی و اعزام گروه‌های پزشکی از جمله اقدامات این فرماندهی هستند.

وی خبر داد: ساخت خانه عالم، ساخت ۳۱ مدرسه با ۱۱۵ کلاس، ساخت ۱۶۱ منزل برای محرومان و تعمیر ۲۰۰ منزل، اجرای ۱۷۳ کیلومتر آب‌رسانی روستایی، اجرای هشت هزار هکتار نهال‌کاری و حفاظت بیش از دو میلیون هکتار جنگل از دیگر فعالیت‌های این فرماندهی هستند.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان یادآور شد: امسال ۳۲۷ هزار و ۵۴۰ بسته کمک معیشتی در قالب طرح کمک‌های مؤمنانه توزیع شد؛ همچنین در زمینه طرح شهید سلیمانی برای مقابله با کرونا از بیمارستان تا کف جامعه حتی با راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون به مردم خدمات‌رسانی کردیم.

سردار سرتیپ شاهوارپور با اشاره به اینکه برای استحکام‌بخشی به‌نظام جمهوری اسلامی بی‌شک بسیج این مسیر نورانی را ادامه می‌دهد و مقابل مستکبران به‌ویژه آمریکا می‌ایستد، عنوان کرد: امروز مردم یمن، فلسطین، سوریه، عراق، افغانستان در بدترین فشارهای آمریکای جنایتکار قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه امروزه بسیج در جهان اسلام محکم و استوار ایستاده و خواستگاه اصلی آن نیز جمهوری اسلامی ایران است، تأکید کرد: راه شهیدان والامقام را به کوری چشم دشمنان ادامه می‌دهیم.