سردار اشتری:از فعالیت ها و برنامه های مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان حمایت می کنیم.

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان،جلسه مشترک دکتر سراجواد استکی رئیس مجمع با سردارحسین اشتری فرمانده انتظامی کشور برگزار گردید. در این دیدار سردار استکی به ناهنجاری های جامعه اشاره واظهار داشت: متاسفانه امروز در جامعه هنجار شکنی ها وبی بندوباری هایی که وجود دارد دل هر انسان […]

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان،جلسه مشترک دکتر سراجواد استکی رئیس مجمع با سردارحسین اشتری فرمانده انتظامی کشور برگزار گردید.

در این دیدار سردار استکی به ناهنجاری های جامعه اشاره واظهار داشت: متاسفانه امروز در جامعه هنجار شکنی ها وبی بندوباری هایی که وجود دارد دل هر انسان آزاده ای را می رنجاند که باید تمام نهاد ها مسئول در امر فرهنگی همراه با نیروی انتظامی در احیای فریضه امربه معروف ونهی از منکر تلاش کنند.

وی تصریح کرد : بی تفاوتی ها در جامعه باعث شده یک عده هنجار شکن که تعدادشان هم زیاد نیستند جامعه را به سمت ولنگاری ببرند که در این خصوص خانواده ها معظم شهدا و مردم متدین ودغدغه مند خواستار ورود نیروی انتظامی در برخورد با فساد وخصوصا ظواهر فسادی که در جامعه وجود دارد هستند.

در ادامه این جلسه سردار اشتری فرمانده انتظامی کشور به اهمیت فعالیت های مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان اشاره وافزود:فعالیت ها وبرنامه ها مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر در مبارزه با فساد وهمچنین برنامه های فرهنگی آن در احیای کار کرد های مسجد بسیار چشمگیر وبا اهمیت می باشد که ان شا الله این اقدامات باقیات الصالحات خواهد بود.

وی تصریح کرد : همکاری وتعاملات نیروی انتظامی استان اصفهان با مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان در سطح بسیار عالی می باشد در تقویت این همکاری ها تلاش خواهیم کرد واز فعالیت های مجمع حمایت جدی خواهیم داشت.

در ادامه جلسه حجت السلام والمسلمین صادق زاده مدیرقرارگاه مهر وامید مساجد و جانشین مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان به برگزاری دومین جشنواره عرض ارادت به صاحب الامر اشاره وافزود: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص عرض ارادت به صاحب الامر(عج) وکمک های مومنانه امسال دومین جشنوراه عرض ارادت به صاحب الامر(عج) را به شعار مسجد محور بدون اعتیاد ومبارزه با این مواد خانمان سوز به صورت ملی برگزار خواهیم کرد که مساجدی که در این امر فعالیت داشته اند با ارسال گزارشی از فعالیت ها خود وبررسی آن ها مساجد برتر کشور در این جشنواره دعوت خواهند شد.

وی بیان داشت: باید بدانیم  نقش مسجد در مبارزه با فساد در جامعه  بسیار اهمیت دارد که در کنار بعد عبادی وفرهنگی مسجد جایگاهی ویژه در مبرزه با فساد وناهنجاری های جامعه دارد که باید تلاش کنیم این جایگاه را تقویت نماییم.

در پاین جلسه دکتر محمد رضا یوسفی مدیر مرکز مطالعات مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان اظهار داشت: مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان ۵ قرارگاه فعال در مسائل مختلف مساجد،یاوران معروف،قسط وعدل،فضای مجازی و ثارالله دارد که ناظرین مجمع درقالب این قرار گاه  به کار گیری می شوند.