آمادگی همکاری ائمه جمعه با فعالیت های مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان؛ با حضور دکترجواد استکی رئیس واعضای شورای عالی مجمع جلسه مشترک با حجت الاسلام والمسلمین علیرضا فرهنگ دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان برگزار شد. دکتراستکی به پایگاه عظیم نمازجمعه اشاره وافزود:نهاد نمازجمعه پایگاه عظیم انقلاب وفرهنگ متعلق به امام وشهدا […]

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان؛ با حضور دکترجواد استکی رئیس واعضای شورای عالی مجمع جلسه مشترک با حجت الاسلام والمسلمین علیرضا فرهنگ دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان برگزار شد.
دکتراستکی به پایگاه عظیم نمازجمعه اشاره وافزود:نهاد نمازجمعه پایگاه عظیم انقلاب وفرهنگ متعلق به امام وشهدا است که باید در تقویت آن تلاش کنیم.
وی تصریح کرد : امروز زمان بسیار خوبی است با وجود استقرار دولت انقلابی و مجلس انقلابی ودستگاه قضایی که همه همراه هستند باید در پیشبرد اهداف نظام تلاش جدی را داشته باشند و نهاد های که برآمده از انقلاب می باشد را تقویت کنند.
رئیس مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقش امام جمعه در جامعه اشاره وافزود: امام جمعه سپری محکم در برابر هجمه های دشمنان داخلی وخارجی در برابر فرامین حضرت امام خمینی(ره) ومقام معظم رهبری( حفظه الله)،نظام وانقلاب اسلامی می باشند که یک مجاهدت بسیار مهمی است که ائوه بزرگوار جمعه انجام می دهند.
استکی افزود: مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر یک سازمان مردم نهاد است که در اشاعه فرهنگ امربه معروف ونهی از منکر همراه ائمه جمعه خواهد بود و باید در این امر همگی خاصه ائمه جمعه در ترویج فرهنگ امربه معروف و بی تفاوتی ها یی که نسبت به ناهنجاری ها می شود تلاش مضاعفی را داشته باشیم.
در ادامه این جلسه حجت الاسلام فرهنگ اظهار داشت: مسئولیت ها وفعالیت ها باید برای خدا باشد وهرکاری که مبنای آن برای رضایت خدا باشددر آن موفقیت خواهد بود در مسیری که حرکت می کنیم باید اراده وهدف باشد که تلاش ها برای رسیدن به هدف صورت بگیرد.
وی تصریح کرد: مدیر موفق کسی است که ظریفیت ها را بشناسد و از ظرفیت های موجودی که در اختیار اوست کما استفاده را از آن انجام دهد و نکته آخر اینکه درمسیر رسیدن به هدف باید آسیب شناسی کند تا بتواند موانع باعث کندی کار نشود.
دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان به اهمیت جایگاه نهاد نماز جمعه اشاره وافزود: نهاد نماز جمعه یک پایگاه وقرارگاه فرهنگی در هر شهری می باشد که پیگیر مسائل فرهنگی ومشکلات مردم می باشد که بحمد الله در کشور ۹۰۰قرارگاه فرهنگی ودر استان اصفهان ۹۰قرارگاه فرهنگی نهاد نماز جمعه فعال می باشد که استان اصفهان رتبه اول را در کشور دارد.
حجت الاسلام فرهنگ در پایان بیان داشت:آمادگی همکاری با مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر در تمام زمینه خصوصا اعتلای انقلابی مساجد با حضور ائمه جمعه در شهرستان ها هستیم.
در ادامه جلسه حجت السلام والمسلمین صادق زاده جانشین مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان به همکاری با نهاد نماز جمعه اشاره وافزود: نهاد نماز جمعه نهادی مردمی است که برای مردم صادقانه در میدان خدمت است که با تمام تواند در همه برنامه ها همکاری را با نهاد نماز جمعه وهمچنین شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خواهیم داشت.
رئیس قرارگاه مهرو امید مساجد تصریح کرد: مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر یک بازوی مردمی است برای نهاد ها و ارگان های انقلابی در پیشبرد اهدافشان و خصوصا همراه و همکاری باائمه جمعه در احیای کارکرد های مساجددر سطح استان اصفهان خواهیم بود.