دکتر سجودی معاون قضایی دادگستری:مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان هم به روز و هم به صورت تخصصی در برنامه ها ورود پیدا کرده که این ورود عالمانه و با فکر بوده است.

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان ؛در هفته امربه معروف ونهی از منکر حجت الاسلام والمسلمین حمید رضا صادق زاده جانشین وجمعی از شورای  مجمع با دکترسید رضا سجودی معاون قضائی دادگستری استان اصفهان دیدار کرد. دراین دیدارحجت الاسلام صادق زاده ضمن تقدیر وتشکر از همکاری دادگستری با […]

به گزارش روابط عمومی مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان ؛در هفته امربه معروف ونهی از منکر حجت الاسلام والمسلمین حمید رضا صادق زاده جانشین وجمعی از شورای  مجمع با دکترسید رضا سجودی معاون قضائی دادگستری استان اصفهان دیدار کرد.

دراین دیدارحجت الاسلام صادق زاده ضمن تقدیر وتشکر از همکاری دادگستری با مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر اظهار داشت: حضور مشاورین مجمع در مجتمع های  قضایی در خصوص تشکیل پرونده شخصیت و آموزش ناظران در جهت آشنایی با قوانین بعنوان ضابط قوه قضائیه و ایجاد شورای صلح وسازش از همکاری های مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر با دادگستری اصفهان بوده که آمادگی تقویت این همکاری ها را داریم.

وی تصریح کرد: در شش ماهه دوم سال جاری با همکاری دادگستری  برای  ۵۰۰ نفر از ناظران دوره های آموزشی ضابطین را برگزار خواهیم نمود.

دکتر سجودی معاون قضایی دادگستری اصفهان ضمن گرامی داشت هفته امربه معروف ونهی ازمنکر اظهار داشت:مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان هم به روز و هم به صورت تخصصی در برنامه ها ورود پیدا کرده که این ورود عالمانه و با فکر بوده است.

معاون قضایی دادگستری استان اصفهان تصریح کرد:توانمندی ناظران مجمع از نظر علمی وتخصصی در خصوص آشنایی با قانون مورد نیاز است و باید این آموزش ها هر ساله ارتقاء پیدا کند  ودر اولویت برنامه های مجمع باشد که ما آمادگی همکاری وبرگزاری دوره های آموزشی با مجمع را داریم.

دکتر سجودی به اهمیت نهادها وسازمان های مردم نهاد اشاره وافزود:یکی از برکات انقلاب اسلامی حضور مردم در برنامه ها می باشد که موفقیت های بالایی هم داشته اند که برای پیشبرد اهداف وفعالیت های نهاد نیاز است که از ظرفیت این نهاد ها استفاده شود.

وی درپایان در خصوص تشکیل پرونده شخصیت در مجتمع های قضایی گفت:با همکاری مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان وبا معرفی مشاورین بحمدالله توانستیم این کار را انجام دهیم که پرونده شخصیت خیلی مهم است وباید این امر تقویت شود بخاطر اینکه یک درمان برای فرد متهم می باشد.