دختر حاج قاسم به شهردار شدن زاکانی رای داد

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از مشرق علیرضا نادعلی عضو جدید شورای شهر تهران در توئیتی نوشت: الحمدلله، به خواست خدا و همت نمایندگان منتخب مردم در ششمین شورای اسلامی شهر تهران، یک شهردار انقلابی، تحولخواه، عدالت طلب و مجاهد انتخاب گردید. برای اینکه سرعت خدمت‌رسانی بیشتر […]

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از مشرق علیرضا نادعلی عضو جدید شورای شهر تهران در توئیتی نوشت: الحمدلله، به خواست خدا و همت نمایندگان منتخب مردم در ششمین شورای اسلامی شهر تهران، یک شهردار انقلابی، تحولخواه، عدالت طلب و مجاهد انتخاب گردید. برای اینکه سرعت خدمت‌رسانی بیشتر شود، چهارشنبه (یک روز پیش از تحلیف اعضا)، تعیین شهردار انجام شد.

رای برای انتخاب شهردار تهران مخفی بود و قرار نبود آرای نمایندگان مردم در فضای مجازی منتشر شود؛ آنهم با دسته بندی انقلابی و غیر انقلابی، بین نمایندگان انقلابی و غلط های فاحش درباره اینکه چه کسی به چه گزینه‌ای رای داده است!

یادگار محترم حاج قاسم عزیز هم به شهردار انقلابی رای داد، اما در فضای مجازی به‌عکس منتشر شد. گویا در فضای مجازی ملزم به رعایت تقوا نیستیم!

دختر حاج قاسم به شهردار شدن زاکانی رای داد

دختر حاج قاسم به شهردار شدن زاکانی رای داد

دختر حاج قاسم به شهردار شدن زاکانی رای داد

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.