«دبیر جشنواره ملی تولیدات رسانه ای ۱۲۰ ثانیه ای»

دسته: اخبار معروف , گزارش فعالیت ها , مجمع رهروان اصفهان
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۸ شهریور ۱۳۹۶

         جناب آقای ماجد گودرزی

   نظر به شایستگی و تجربه های ارزشمند شما و با توجه به مراتب تعهدی که از شما سراغ دارم، به موجب این حکم به عنوان «دبیر جشنواره ملی تولیدات رسانه ای ۱۲۰ ثانیه ای» منصوب می شوید.

  

این جشنواره که با شعار امربه معروف و نهی از منکر برگزار می شود، مجالی برای روایتگری صادقانه، دقیق و  خلاقانه  هنرمندان و به ویژه جوانان این عرصه است. جشنواره ای که علی رغم تکیه و تاکید بر فرم و محدودیت های قالب ۱۲۰ ثانیه ای، بتواند در حوزه ((بیان و ترویج موضوعات امربه معروف و نهی از منکر)) و ((تولید محتوا درباره این واجب فراموش شده)) موفقیت های ارزشمندی داشته باشید.

    امید است با عنایت به تدابیر و فرمایشات عالمانه و روشنگرانه رهبر معظم انقلاب در زمینه فرهنگ و هنر اسلامی و انقلابی و بکارگیری اصول و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و دغدغه های ایشان در حوزه امر به معروف و نهی از منکر  که در این مورد اخیرا فرموده اند (با بهترین روش‌ها، مردم را  به عبادات و ظواهر و مصادیق دینی از جمله صدق، امانت، تقوا، ترک منکر، امر به معروف و سبک زندگی صحیح، هدایت کنید.) و بهره مندی از ظرفیت مشارکت دستگاه ها یا نهادهای مرتبط و همسو از رهگذر تلاش و همت جناب عالی، در مسیر اهداف جشنواره و آفرینش آثار صدوبیست ثانیه ای در حوزه امربه معروف و نهی از منکر قدم های موثری برداشته شود.

 

                                                                                                      دکتر جواد       استکی

                                                                     رئیس مجمع رهروان امربه معروف و نهی از منکر استان اصفهان


نوشته شده توسط:saleh - 115 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۹
برچسب ها:
دیدگاه ها