۲.۱ میلیارد ریال پرونده تخلف صنفی در استان بوشهر تشکیل شد

دسته: اخبار معروف
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۳ آذر ۱۳۹۸

– اخبار استانها –

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سیدحسین حسینی صبح امروز در نشست بررسی روند فعالیت‌های نظارتی بر قیمت کالا و خدمات از  استمرار گشت‌های نظارتی بر قیمت کالا و خدمات در بازارهای استان بوشهر خبر داد و  اظهار داشت:طرح تشدید گشت‌های نظارت بر بازار با همکاری سایر دستگاههای اجرایی به‌صورت مستمر در حال اجراست .

وی از ثبت بیش از ۴ هزار بازرسی از اصناف استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: از آغاز تغییر قیمت بنزین تاکنون ۴ هزار و ۶۲ مورد بازرسی از صنوف استان بوشهر در راستای تشدید نظارت نظارت بر قیمت کالا و خدمات انجام شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌بوشهراز تشکیل ۳۶۴ پرونده تخلف صنفی به ارزش ۲.۱ میلیارد ریال در استان بوشهرخبر داد و گفت: این پرونده‌ها برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی استان بوشهر ارسال شد.

حسینی با اشاره به افزایش تیم‌های بازرسی بر قیمت کالا و خدمات به‌صورت مستمراز سوی این سازمان در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان بیان کرد: طی بازه زمانی مذکور تعداد ۶۷۶ مورد گزارش مردمی ازطریق ستادخبری رسیدگی به شکایات این سازمان واصل شده که از این تعداد  525 مورد تلفنی، ۹۰ مورد کتبی ، ۳۱مورد حضوری، ۲۲مورد سایت ۱۲۴ و تعداد ۸مورد از طریق شماره ۱۳۵ تعزیرات بوده  است.

وی از تشکیل ستاد ویژه رسیدگی به شکایات مردم در زمینه افزایش خودسرانه قیمت کالاها و خدمات در سطح بازارها خبر داد و خاطرنشان کرد: با هرگونه افزایش قیمت برخورد شدید صورت می‌گیرد.

۱۷۸ فقره پرونده تخلف اقتصادی در استان بوشهر تشکیل شد ۵۸ میلیارد ریال پرونده تخلف اقتصادی در استان بوشهر تشکیل شد ۹۶۵ میلیون ریال پرونده کالای قاچاق در استان بوشهر تشکیل شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌بوشهر اعلام کرد: سامانه ۱۲۴ به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش‌های مردمی است و ستاد خبری رسیدگی به شکایات مردمی مستقر درمعاونت بازرسی و نظارت این سازمان به‌صورت مستمر در حال فعالیت هستند.


نوشته شده توسط: - 34448 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۰
برچسب ها:
دیدگاه ها