‌عاملان ضرب و شتم بانوی آمر به معروف بندرگزی دستگیر شد‌

دسته: اخبار معروف
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

– اخبار استانها –

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از روابط عمومی سپاه نینوا، سرگرد پاسدار علی خالقی اظهارداشت: شامگاه جمعه ۱۵ شهریور بانوی آمر به معروف بندرگزی که به قصد شرکت در عزاداری از خیابان عبور می‌کرده در گوشه‌ای از خیابان با ۲ خانم بدحجاب روبرو می‌شود که مشغول آرایش بوده‌اند.

وی افزود: این بانوی آمر به معروف هم براساس تکلیف دینی خود، با لحنی آرام، دوستانه و صمیمی به آنها می‌گوید خیابان جای این‌کارها نیست و بهتر است این‌کار را در خانه انجام دهید.

معاون روابط عمومی سپاه نینوا گفت: یکی از آن خانم‌ها در پاسخ به وی حمله کرده و شروع به فحاشی با صدای بلند می‌کند که این بانوی آمر به معروف جهت حفظ آبروی خود محل را ترک می‌کند اما این خانم‌ها به دنبال وی رفته و در محل راه‌آهن بندرگز با وی درگیر شده و دوباره شروع به فحاشی با صدای بلند می‌کنند.

امام جمعه یزد: ‌احیای درست فریضه امر به معروف ‌جامعه را از مشکلات و سختی‌ها دور می‌کندمرکز مشاوره تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در اصفهان راه‌اندازی شدبرگزاری راهپیمایی نمازگزاران خراسان جنوبی در حمایت از امر به معروف و نهی از منکر

وی افزود: برادر یکی از این خانم‌ها نیز خود را با موتور به محل رسانده و بدون سوال و آگاهی از اصل موضوع، اقدام به فحاشی ناموسی و بسیار رکیک می‌کند.

معاون روابط عمومی سپاه نینوا اظهار داشت: ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود و بانوی آمر به معروف در مقابل  چشمان فرزند خردسالش و در انظار عمومی مورد ضرب و شتم شدید این آقا قرار می‌گیرد.

خالقی اظهار کرد: بنا به درخواست‌های مردمی و دستور دادستان بندرگز، سازمان اطلاعات سپاه نینوا وارد عمل شده و پس از شناسایی این افراد اقدام به دستگیری و تحویل آنها به مراجع قضایی می‌کند.


نوشته شده توسط: - 32109 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها