‌ترویج اشرافی‌گری در اصفهان؛ کوتاهی مسئولان در برخورد با "سگ‌گردانی"

دسته: اخبار مجمع رهروان امربه معروف
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۰ شهریور ۱۳۹۸

– اخبار استانها –

حجت‌الاسلام حمیدرضا صادق‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان در ارتباط با ترویج اشرافی‌گری در جامعه اظهار داشت: فقط یکی از موارد اشرافی‌گری «سگ گردانی» است؛ متأسفانه در بعضی موارد ما به قانون درست عمل نکرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه دوگانه عمل کردن مسئولان سبب این اتفاق می‌شود، عنوان کرد: براساس قانون «سگ‌گردانی» اشکال دارد و مسئولان باید نسبت به این قضیه جدی عمل کنند و کوتاه نیایند و اگر دستگاه‌های اجرایی، بهداشتی و قضایی درست و جدی در این مورد عمل کنند این مشکلات پیش نمی‌آید.

جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان ادامه داد: باید از مسئولان قوه قضائیه درباره عملکردشان در رابطه با این موضوع سئوال شود چراکه عدم عمل به قانون و دوگانگی مسئولان نسبت به عمل به قوانین سبب جدی نگرفتن آنها توسط مردم می‌شود.

اصفهان| ماجرای حمله سگ خانگی به بانویی باردار از نگاهی دیگر؛ «سگ‌گردانی»، قانون‌گریزی یا پُز روشنفکریکرمانشاه| سگ‌گردانی پدیده‌ای که حقوق حیوانات را نقض می‌کندبرخورد با ناهنجاریهای مانند "بی‌حجابی و سگ‌گردانی" را با قدرت ادامه می‌دهیم

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در رابطه با علل بی تحرکی مسئولان در نهادهای اجرایی تصریح کرد: نداشتن روحیه انقلابی سبب این اتفاق می‌شود چراکه عملکرد انقلابی یعنی محکم، قاطع، به هنگام و با تدبیر و کارشناسی شده عمل کردن و دلیل کم تحرکی نهادها نداشتن روحیه انقلابی و جهادی آنهاست.

صادق‌زاده با اشاره به نقش خارج‌نشینان در ممانعت از مطالبه‌گری این موضوع گفت: خارج نشین‌ها با فرهنگ و تفکر خودشان پیش می‌روند و این ما هستیم که با پیروی بیهوده از آنها خودمان را به دام می‌اندازیم.

وی افزود: ما خیال می‌کنیم پیروی از خارج‌نشینان دلخواه مردم است درصورتی‌که به طور قاطع اینگونه نیست ولی برخی از مردم و مسئولان به‌ خاطر الگوگیری از غرب این کار را انجام می‌دهند و این موضوع دوباره به نداشتن روحیه انقلابی، الگو قرار دادن ماهواره‌ها و سایت‌های دلخواه خودشان و نیز کنار گذاشتن حقایق مربوط می‌شود.

جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: درباره واکسیناسیون سگ‌ها به شهرداری هشدار دادیم و گفتند که این مورد مربوط به سگ‌های ولگرد است، این در حالی است که اصلاً نباید سگ‌ها راهی به شهر پیدا کنند و باید به طور جدی جلوی سگ‌گردانی در شهر را بگیریم.


نوشته شده توسط: - 32109 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها