کهگیلیویه و بویراحمد| قاچاقچی کفش در گچساران نقره داغ شد

دسته: قاچاق کالا
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۶ مهر ۱۳۹۸

– اخبار استانها –

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، براتعلی صالحی امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان گچساران محموله‌ای کفش قاچاق از یک دستگاه پژو کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه محموله کشف شده فاقد ادله و مدارک قانونی بود، عنوان کرد: گمرک در راستای ماده ۴۷ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز پس از رسید کالا و ضبط کالاهای مکشوفه و ارزش ریالی و مراتب را به تعزیرات حکومتی اعلام کرد.

کشف ۲ هزار ‌میلیارد ‌ریال انواع کالای قاچاق در استان البرزکشف کالای قاچاق در غرب استان تهران ۸ درصد رشد داشته است۱۲۴ میلیارد تومان کالای قاچاق در همدان کشف شد

صالحی ابراز کرد: تعزیرات حکومتی پس از ثبت پرونده و احضار متهم و اخد دفاعیات، شعبه مربوطه اتهام وارده را محرز و مسلم دانست و پس از بررسی و مستندات قانونی پرونده، متهم را به پرداخت دو میلیارد و ۸۵۵ میلیون ریال جریمه محکوم کرد.

وی با بیان اینکه علاوه بر جریمه صادر شده کفش قاچاق به نفع دولت ضبط شد، افزود: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید داخلی بیشترین عزم اداره کل تعزیرات حکومتی در جلوگیری از قاچاق است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلیویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی مسئول رسیدگی به پرونده‌های مربوط به قاچاق است.


نوشته شده توسط: - 33003 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۰
برچسب ها:
دیدگاه ها